Tryb wieloosobowyPC GryGry na MacDarmowe GryGry OnlineUkrytymi Przedmiotami
Diamon Jones: Eye of the Dragon gra
2.9166666666667
12

Diamon Jones: Eye of the Dragon

Dołącz do znanego archeologa, Diamona Jonesa, w jego przygodach w grze "Eye of the Dragon". Dziś Twoja droga wiedzie do Chin, gdzie musisz odszukać starodawny artefakt zwany Okiem Smoka. Podróżuj po kraju, rozwiązując trudne łamigłówki i wciągające mini-gry. "Diamon Jones: Eye of the Dragon" zapewnia wspaniałą grafikę, przyjemną muzykę i godziny fascynującej zabawy. Nie przegap tej gry!

Jeśli potrzebujesz pomocy w rozwiązaniu określonej zagadki lub znalezieniu jakiegoś obiektu, możesz bezpłatnie pobrać nasz przewodnik po strategii gry Diamon Jones: Eye of the Dragon. Zdobądź szczegółowy opis trasy oraz wskazówki, jak ukończyć wszystkie poziomy, nie pomijając ani jednej ukrytej opcji gry całkowicie za darmo!

DIAMON JONES: EYE OF THE DRAGON ZRZUTY EKRANU

WYPRÓBUJ WSPANIAŁE WCZEŚNIEJSZE I DALSZE CZĘŚCI GRY DIAMON JONES: EYE OF THE DRAGON

DIAMON JONES: EYE OF THE DRAGON RECENZJA DOUBLEGAMES

   
   

Firma Litera Laboratories oferuje kolejną grę w stylu ‘wskaż-i-kliknij’, opisującą przygody Diamona Jonesa. “Diamon Jones: Eye of the Dragon” rozpoczyna się w barze w Szanghaju, gdzie nasz słynny poszukiwacz skarbów świętuje kolejne niepowodzenie w pracy. Wydawszy wszystkie pieniądze, zgadza się pomóc właścicielowi baru w rozwiązaniu kilku starożytnych zagadek... Read more

Ogólnie rzecz biorąc, “Eye of the Dragon” jest zwyczajną grą typu ‘wskaż-i-kliknij’. Musisz po prostu odwiedzać kolejne miejsca w grze, wchodzić w interakcje z otoczeniem, szukać rozmaitych przedmiotów potrzebnych do rozwiązania łamigłówek i tak dalej. Od czasu do czasu możesz zagrać w mini gry, takie jak mahjong, łączenie rur, czy szachy, których nie możesz pominąć, w związku z czym musisz walczyć z nimi do samego końca, czy Ci się to podoba, czy nie. Ale nie martw się, gdyż większość z nich to dobra zabawa.

Chociaż sama gra i grafika są cudowne, ponownie pojawia się problem z części pierwszej: okropny angielski. Wszystkie dialogi usiane są błędami! Czasami trudno zrozumieć o czym mówią postacie. Oczywiste jest, że twórcy gry mają świetne poczucie humoru, ale naprawdę powinni zatrudnić profesjonalnego tłumacza, aby podzielić się swoimi żartami z resztą świata.

Pomimo kwestii językowej, trzeba przyznać, że “Diamon Jones: Eye of the Dragon” dostarcza dobrej zabawy. Fani gatunku z pewnością nie będą rozczarowani!

Wymagania Systemowe

OS: Windows XP/Vista

CPU: 2.5 GHz

RAM: 1024 MB

DirectX: 9.0

Hard Drive: 1421 MB