Tryb wieloosobowyPC GryGry na MacDarmowe GryGry OnlineUkrytymi Przedmiotami
Depths of Betrayal gra
2.2
5

Depths of Betrayal

Postaraj się i nie pozwól by przerażające, mechaniczne potwory zniszczyły miasto w nowej, niezwykłej grze HO zatytułowanej Depths of Betrayal! Podejmij wyzwanie i ocal mieszkańców zanim będzie za późno. Rozwiązuj wyzywające łamigłówki, przemierzaj cudowne lokacje podczas gdy będziesz próbował odkryć prawdę o tym niebezpiecznym mechanizmie i jego twórcy. Może pobrać tą niezwykłą grę zupełnie za darmo i cieszyć się Depths of Betrayal już dziś!

Jeśli potrzebujesz pomocy w rozwiązaniu określonej zagadki lub znalezieniu jakiegoś obiektu, możesz bezpłatnie pobrać nasz przewodnik po strategii gry Depths of Betrayal. Zdobądź szczegółowy opis trasy oraz wskazówki, jak ukończyć wszystkie poziomy, nie pomijając ani jednej ukrytej opcji gry całkowicie za darmo!

DEPTHS OF BETRAYAL ZRZUTY EKRANU

WYPRÓBUJ WSPANIAŁE WCZEŚNIEJSZE I DALSZE CZĘŚCI GRY DEPTHS OF BETRAYAL

DEPTHS OF BETRAYAL RECENZJA DOUBLEGAMES

   
   

Depths of Betrayal od Artogon Games jest klasyczna opowieścią o konfrontacji mistrza z jego złym wcieleniem. Eksperyment mający na celu wytworzenie „perfekcyjnej sztucznej inteligencji” nie udaje się a mechaniczny gigant – Golem zaczyna robić same złe rzeczy. Tylko ty możesz powstrzymać bestię zanim jeszcze nie jest za późno!.. Read more

Na pierwszy rzut oka Depths of Betrayal może być nazwana bardzo bezpośrednią grą HO, jednakże nie spędzicie całego waszego czasu poszukując mnóstwa ukrytych przedmiotów. Będziecie w stanie klikać na przypadkowe obiekty tylko po to by wywołać pojawienie się listy przedmiotów. Niestety, brak tu różnorodności, jedynie mnóstwo krążenia za ukrytymi przedmiotami. Co więcej, podczas poszukiwań będzie trzeba wracać tam i z powrotem przez całą grę, co z pewnością nie jest zaletą.

Znajdziecie tu parę łamigłówek rozrzuconych po grze, jednak te są niezwykle płytkie i proste. W łamigłówkach brak jest wyzwań, a reszta gry ma braki w poziomie trudności. Przez to ciągłe cofanie się, gra wydaje się powtarzać podobnie jak podkład muzyczny i inne składniki gry. Postacie, z którymi grami, rozmawiają dość praktycznie, czasem nawet zabawnie jednak często – po prostu głupio.

Ze strony graficznej, Depths of Betrayal jest przejrzysta, dobrze zilustrowana i liczna. Sceny HO są dość jasne, co więcej, system podpowiedzi w grze nie pozwoli nam zbyt długo główkować.

Depths of Betrayal jest typową produkcją HO jednak niefortunnie zmarnowaną przez ciągłe powtórki i cofanie się. Często trzeba badać zupełnie niepotrzebne lokacje, które wydają się być dodane jedynie po to, by wydłużyć czas gry. Podsumowując, tytuł przeciętny, który można ukończyć w kilka godzin po czym natychmiast odinstalować.