Tryb wieloosobowyPC GryGry na MacDarmowe GryGry OnlineUkrytymi Przedmiotami
Halloween: The Pirate's Curse gra
3.9090909090909
11

Halloween: The Pirate's Curse

Chcesz zostać znanym pisarzem ze zdolnościami paranormalnymi? Powitaj więc Danę Knightstone w nowej, odlotowej przygodzie HO zatytułowanej Death Upon an Austrian Sonata: A Dana Knightstone Novel ! Straszne wydarzenia miały miejsce na Syberii u twojego kuzyna Sebastiana. Znikąd słyszy on melodie wygrywane na skrzypcach! Sebastian jest przerażony! Udaj się więc do Austrii i poznaj sekrety duchów! Twoim zadaniem jest zbadania zaśnieżonej Austrii szukając rozrzuconych dowodów! Czy odważysz się poznać plany cienia zanim będzie za późno?

HALLOWEEN: THE PIRATE'S CURSE ZRZUTY EKRANU

HALLOWEEN: THE PIRATE'S CURSE RECENZJA DOUBLEGAMES

   
   

Wielu ludzi marzy o międzynarodowej sławie pisząc książki i inne prace, jednak tylko niektórym się udaje to osiągnąć. Co więcej, tylko jeden z tych światowych autorów słynie z jej specjalnych zdolności komunikowania się z duchami zmarłych i możności poznawania sekretów i tajemnic z ich pomocą! Tak, macie rację, chodzi o Danę Knighstone i ponownie zjawia się ona za pośrednictwem studia BoomZap, tym razem w przygodzie zatytułowanej Death Upon an Austrian Sonata: A Dana Knightstone Novel! Jeśli jesteście gotowi na przygodę mrożącą krew w żyłach, przeczytajcie naszą recenzję i zdecydujcie czy wystarczy wam godzinna darmowa wersja demo czy tez wolicie pobrać płatną, pełna wersję gry!.. Read more

Fabuła w Death Upon an Austrian Sonata: A Dana Knightstone Novel jest niezwykle ciekawa i oryginalna, jak to zawsze bywa w tej serii. Znów wcielimy się w rolę Dany Knighstone, słynnej pisarki z mocą komunikowania się ze zmarłymi, jednak tym razem, sprawa dotyczyć będzie śmierci młodej, obiecującej skrzypaczki – Elise Fischer, która mieszkała w domu naszego krewnego – Sebastiana Knighstone’a. Po naszym przyjeździe, spotkamy się ze złodziejem, którego trzeba będzie schwytać, gromadząc dowody, wskazówki, rozwiązując tajemnice śmierci Elise i wzajemnych powiązać wszystkich wydarzeń, które miały miejsce przez naszym przyjazdem na miejsce.

Gra jest kolejną cechą w Death Upon an Austrian Sonata: A Dana Knightstone Novel, którą zbadamy. Gra single player z gatunku HO obfita w łamigłówki i mini-gry, z czasem gry około 4 godzin, co z pewnością was ucieszy. Sceny HO oparte są na listach tekstowych, z niektórymi obiektami interaktywnymi, wymagającymi połączenia itp.. Nowe w grze są dwa typy łamigłówek i mini-gier: wizualne i sytuacyjne! Wizualne łamigłówki i mini-gry są rozmaite od tworzenia obrazów z płytek do rozplątywania przewodów! Mogą one być wyzywające i łatwe, ale z pewnością dostarczą nam wiele zabawy! Sytuacyjne łamigłówki i mini-gry przynoszą elementy przygodowe, trzeba łączyć różne przedmioty by gra toczyła się dalej. Oczywiście, może to być dość trudne dla niedoświadczonych graczy, więc trzeba będzie używać systemu podpowiedzi, który podświetli wymaganą czynność lub też możemy skorzystać z przycisku omiń. Do tego, trzy poziomy trudności pozwolą dopasować wyzwania do możliwości gracza. Niestety, nie mamy tu do pomocy mapy.

Grafika w Death Upon an Austrian Sonata: A Dana Knightstone Novel jest niezwykła: przez liczne sceny i podkłady będziemy zaskoczeni gładką, przejrzysta grafiką z szczegółowo zrobionym tłem i całością otoczenia. Sceny statyczne są pełne małych animacji, które ładują w nie życie sceny przerywnikowe dopełniają całość! Możemy grać w trybie pełnoekranowym, co da nam więcej przyjemności! Muzyka jest także fantastyczna – soundtrack orkiestralny, co pasuje do atmosfery gry. Doskonałe są także podkłady głosowe, świetnie zrobione, choć dość rzadkie.

Podsumowując, Death Upon an Austrian Sonata: A Dana Knightstone Novel jest doskonałą grą HO z elementami puzzli i przygody, która ponownie udowodniła, że seria słynie za idealna fabułą, wciągającą grę i zaskakującą grafikę dopełnione przez orkiestralną muzykę. Cieszcie się wspaniałą przygodą grając już teraz!