Tryb wieloosobowyPC GryGry na MacDarmowe GryGry OnlineUkrytymi Przedmiotami
Death at Fairing Point: A Dana Knightstone Novel Collector's Edition gra
3.3666666666667
30

Death at Fairing Point: A Dana Knightstone Novel Collector's Edition

"Death at Fairing Point: A Dana Knightstone Novel Collector's Edition" jest nową i nieziemsko wciągającą grą z ukrytymi przedmiotami. Dane Ci tutaj będzie podążenie krok w krok za młodą nowelistką, Dianą Kingstone podczas jej dochodzenia w sprawie okrutnego morderstwa dokonanengo na malarzu, Davidzie, które miało miesjce w Szkocji XIX wieku. Będziesz mógł popodziwiać tutaj całą masę przepięknych scenerii, a dzięki specjalnej edycji kolekcjonerskiej otrzymasz zupełnie ekskluzywne dodatki: mini gry, przewodnik strategiczny oraz oczywiście przepiękne tapety na pulpit. Pobierz "Death at Fairing Point: A Dana Knightstone Novel Collector's Edition" już teraz zupełnie za darmo i zanurz się w atmosferę przepełnioną wielkimi tajemnicami oraz sekretami.

Pobierz grę

for Windows


Ta gra dostępna jest także dla : iPad & iPhone

DEATH AT FAIRING POINT: A DANA KNIGHTSTONE NOVEL COLLECTOR'S EDITION ZRZUTY EKRANU

DEATH AT FAIRING POINT: A DANA KNIGHTSTONE NOVEL COLLECTOR'S EDITION RECENZJA DOUBLEGAMES

   
   

“Death at Fairing Point: A Dana Knightstone Novel Collector’s Edition” jest dosyć dobrą grą z ukrytymi przedmiotami, utrzymaną w kryminalnym stylu, która została wydana przez BigFishGames. Cała fabuła opiera się tutaj na Danie, która wybiera się na podróż do Szkocji w celu odnalezienia natchnienia do napisania swojej najnowszej noweli. Jednakże historyczny hotel, w jakim jest dane jej się zatrzymać, wciąga ją do świata wielkich tajemnic… z których kilka jest bardziej dziwnych niż pozostałe... Read more

Patrząc z jednej strony można szybko stwierdzić, że “Death at Fairing Point: A Dana Knightstone Novel Collector’s Edition” jest grą przygodową. Na drugą rękę jednak biorąc, ciśnią się nam na usta słowa ” dobra produkcja z zagadkami”. Jednak nader wszystko, jest to wydanie z ukrytymi przedmiotami, które zostało owinięte w bardzo dobrze opracowany scenariusz. Mimo, że nie znajdziesz tutaj zbyt dużych zwrotów w akcji, gra ta okazuje się bardzo dobra, jeżeli chodzi o dbanie o wszystkie szczegóły. Wszystkie znajdujące się tu lokacje zostały wspaniale skonstruowanie i posiadają bardzo złożone, ręcznie wykonane i estetyczne dodatki. Jeżeli chodzi o samą rozgrywkę, to jest ona świetnie zaprezentowana i nigdy nie znajdziesz się tutaj w ślepej uliczce, z której nie będziesz wiedział w którą stronę się dalej udać. Korzystanie z jakichkolwiek podpowiedzi będzie tutaj zatem naprawdę zbędne. W “Death at Fairing Point: A Dana Knightstone Novel Collector’s Edition” dane Ci będzie podróżowanie poprzez przepiękne okolice i spotykanie się z imponującymi tutejszymi mieszkańcami. Wszystkie scenerie zostały tutaj tak dobrze stworzone, że na pewno nie doprowadzą Cię do skraju totalnej rozpaczy podczas poszukiwania ukrytych przedmiotów. Jest to jednen z tych przypadków, w których świetna grafika odejmuje grze całe wyzwanie. Nie musisz nawet zastanawiać się co dalej zrobić, czy też gdzie się udać, ponieważ produkcja ta zrobi to za Ciebie. “Death at Fairing Point: A Dana Knightstone Novel Collector’s Edition” wydaje się być grą, która miała za zadanie być dostępna dla każdego rodzaju graczy, jednak wychodzi na to, że okrada ona rozgrywających z jakiejkolwiek okazji aby ruszyć swoją głową.

Podsumowywując, wszyscy fani gier z ukrytymi przedmiotami, którzy nie szukają prawdziwych łamigłówek, ale za to mają ochotę się po prostu dobrze zabawić, na pewno zachwycą się “Death at Fairing Point: A Dana Knightstone Novel Collector’s Edition”. Miłego grania!