Tryb wieloosobowyPC GryGry na MacDarmowe GryGry OnlineUkrytymi Przedmiotami
Dark Lore Mysteries: The Hunt for Truth gra
5
1

Dark Lore Mysteries: The Hunt for Truth

Zanurz się w mroczny świat nierozwikłanych sekretów w nowej, niezwykłej grze przygodowej HO Dark Lore Mysteries: Draco Nocte! Stworzona przez Gogii Games i Big Fish Games gra zapowiada się niezwykle obiecująco. Będziesz musiał zbadać sprawę morderstwa, rozwiązywać wyzywające łamigłówki i poznać prawdę. Niezapomniane postacie i piękne scenerie czekają na ciebie w Dark Lore Mysteries: Draco Nocte! Poczekaj na ukazanie się tej niezwykłej gry i baw się dobrze! Gra ukaże się już niedługo!

Jeśli potrzebujesz pomocy w rozwiązaniu określonej zagadki lub znalezieniu jakiegoś obiektu, możesz bezpłatnie pobrać nasz przewodnik po strategii gry Dark Lore Mysteries: The Hunt for Truth. Zdobądź szczegółowy opis trasy oraz wskazówki, jak ukończyć wszystkie poziomy, nie pomijając ani jednej ukrytej opcji gry całkowicie za darmo!

DARK LORE MYSTERIES: THE HUNT FOR TRUTH ZRZUTY EKRANU

DARK LORE MYSTERIES: THE HUNT FOR TRUTH RECENZJA DOUBLEGAMES

   
   

Świat wampirów zawsze wydawał się być ciekawy i tajemniczy i zdaje się być wielka inspiracją dla wielu deweloperów gier ukryte obiekty. To poczucie nieznanego niebezpieczeństwa, które może czaić się w ciemności wywołuje u nas dreszcze emocji i zainteresowania. Przedstawiamy więc tak ciekawą grę zatytułowaną  Dark Lore Mysteries: The Hunt for Truth. Ta odjazdowa gra ukryte obiekty pochodzi od Gogii Games. Jeśli nie macie nic przeciwko ssącej krew przygodzie w małym miasteczku, gdzie jedyną rzeczą, która może wam ocalić jest logiczne myślenie, wyruszcie z nami w nieznane! Oczywiście, nie zapomnijcie uprzednio przeczytać do końca naszej recenzji!.. Read more

Po pierwsze, kilka słów o fabule Dark Lore Mysteries: The Hunt for Truth. Szczerze mówiąc, słysząc, że fabuła będzie tematycznie związana z wampirami, zazwyczaj znaczy, że będzie mało oryginalna. Gdy wszystko wokół kręci się wokół popularnych filmów takich jak Zmierzch, ta gra HO pokazuje nam, że opowieść może być jednak pomysłowa. Znajdujemy się w małym mieście Wallachian, które zmieniło się ze spokojnego miejsca w okropna scenę zbrodni w zaledwie parę tygodni! Naszym głównym celem jest odkryć sekret, który kryje się za tajemniczymi zgonami w mieście i wyśledzenie zabójcy. To, czego od razu nie wiemy to to, że zabójcom tym jest wampir próbujący zemścić się na tych, którzy zranili go gdy jeszcze był człowiekiem. Co będzie trzeba zrobić? Uratować miasto rzecz jasna!  Jeśli to już przekonało cię do gry, możesz pobrać i zagrać w wersję próbną. Jednakże, jeśli jesteście przekonani, że to właśnie to czego wam trzeba, zawsze możecie zakupić pełną, nielimitowaną wersję  Dark Lore Mysteries: The Hunt for Truth.

Po drugie, przyjrzymy się bliżej samej grze. Jest to mieszanina gatunku ukryte obiekty z elementami łamigłówek i przygody. Nacisk położony jest głownie na sceny HO, gdzie przyjdzie nam odszukiwać przedmiotów z listy. Problem w tym, że te są czasem bardzo nudne, bo jedyne co trzeba robić to klikać na przedmioty. Jednakże, dobrą rzeczą jest to, że niektóre łamigłówki i mini-gry przełamują rutynę. Mini-gry są czasem bardzo ciekawe, jednak jeśli chodzi o łamigłówki środowiskowe są zbyt proste. Znajdziemy tu wszystkie ustawienia i ich opcje, które pozwolą nas spersonalizować grę w najlepszy dla siebie sposób: są tu dwa poziomy trudności z różnica w prędkości ładowania się podpowiedzi. Możemy tez dostosować inne opcje dotyczące grafiki i strony muzycznej.

Mówiąc o stronie graficznej i oprawie muzycznej w Dark Lore Mysteries: The Hunt for Truth, trzeba przyznać, że są fantastyczne! Muzyka jest pełna efektów dźwiękowych, które tworzą atmosferę wraz z podkładami głosowymi. Słychać wiele dźwięków otoczenia, które nie odrzucają. Jeśli chodzi o grafikę, to mieszanka podkładów 2D z odjazdowymi animacjami Kolorowe scenerie, świetnie namalowane postacie i fajne doświadczenia wizualne.

Podsumowując,  Dark Lore Mysteries: The Hunt for Truth jest świetną grą w aspekcie audio-wizualnym, buduje też ciekawą fabułę, która tyczy się wampirów wplatając do tego dobrą grywalność, która opiera się na scenach z ukrytymi obiektami. Bawcie się dobrze i nie zapomnijcie powiedzieć o grze znajomym!