Tryb wieloosobowyPC GryGry na MacDarmowe GryGry OnlineUkrytymi Przedmiotami
Dark Alleys: Penumbra Motel Collector's Edition gra
3.5
36

Dark Alleys: Penumbra Motel Collector's Edition

Czy masz pojęcie jakie to uczucie, gdy twoje córka zostaje porwana na twoich oczach? Dark Alleys: Penumbra Motel pomoże ci je poznać. Zanurz się w tej mrocznej i ponurej historii i zmierz się z wieloma wyzwaniami i trudnymi łamigłówkami. Z wysokiej jakości grafiką, podkładem muzycznym, niezwykłą fabułą i użyciem prawdziwych aktorów jako postaci, gra Dark Alleys: Penumbra Motel od ERS jest warta tego, by na nią poczekać.

WYPRÓBUJ WSPANIAŁE WCZEŚNIEJSZE I DALSZE CZĘŚCI GRY DARK ALLEYS: PENUMBRA MOTEL COLLECTOR'S EDITION

DARK ALLEYS: PENUMBRA MOTEL COLLECTOR'S EDITION RECENZJA DOUBLEGAMES

   
   

Jeśli jesteś zaciekłym fanem formuły gier od ERS G-Studio, Dark Alleys: Penumbra Motel będzie dla ciebie niezłą niespodzianką... Read more

Rozpoczynając od fabuły, Dark Alleys: Penumbra Motel opowiada smutną historię o zaginionym dziecku, córce twojego przyjaciela, która zostaje porwana przez dziwacznego człowieka w motelu Penumbra. Będziesz musiał udać się zatem w jedno z najmroczniejszych miejsc w USA, do miejsca, gdzie znajduje się ten przerażający motel.

Zmęczeni raczej męczącymi grami w stylu szukaj i znajdź, z pewnością polubicie Dark Alleys: Penumbra Motel jako, że nie zawiera ona bezpośrednich scen HO, choć gra się w nią dość standardowo. Gra wypełniona jest łamigłówkami, które do najłatwiejszych nie należą, niektóre są nawet bardzo podchwytliwe i skomplikowane. Jednakże, przycisk podpowiedzi działa nienagannie, ładując się dośc szybko. Łamigłówki można pominąć, jednak warto się z nimi pomęczyć bez podpowiedzi.

Mroczne i posępne sceny w Dark Alleys: Penumbra Motel wyglądają dość ciężko i nie są tak wyraziste jak w innych grach. W każdym razie przedmioty i inne rzeczy są rozpoznawalne i przejrzyste. Ponura muzyka dokłada swoje do całej atmosfery. Po chwili może się jednak stać nużąca, jednak podkłady głosowe są świetnie zrobione.

Poszukiwanie śladów i odkrywanie tajemnic jest normalne dla zatwardziałych fanów gatunku HO. Dziś wszelkie te wyzwania zawinięte są w dość normalne mini-gry i łamigłówki. Na szczęście, Dark Alleys: Penumbra Motel oferuje nam wspaniałe zwroty akcji w klasycznej grze. Jeśli nie macie nic przeciwko nowością, z pewnością docenicie tą właśnie grę.