Tryb wieloosobowyPC GryGry na MacDarmowe GryGry OnlineUkrytymi Przedmiotami
Alice in Wonderland gra
3.5671641791045
67

Alice in Wonderland

Czy kiedykolwiek widziałeś lub czytałeś "Alicję w Krainie Czarów"? Teraz masz okazję zwiedzić Krainę Czarów i spotkać swoich ulubionych bohaterów w nowej, ciekawej grze Alice in Wonderland! Możesz uratować Alicję i poznać niezapomnianych bohaterów Zwariowanego Kapelusznika i Kota-dziwaka z Cheshire! Grę Alice in Wonderland możesz pobrać bezpłatnie, znaleźć wszystkie ukryte obiekty i rozwiązać ciekawe zagadki w Krainie Czarów! Powodzenia!

ALICE IN WONDERLAND ZRZUTY EKRANU

ALICE IN WONDERLAND RECENZJA DOUBLEGAMES

   
   

Po długo oczekiwanej produkcji filmowej Alicja w Krainie Czarów, nie musieliśmy długo czekać na grę PC o tym samym tytule. Merscom LLC, deweloperzy, szybko zareagowali na rosnące zainteresowanie klasyczną opowieścią Lewisa Carrolla. Przedstawiają nam nową grę typu ukryte obiekty poświęconą niesamowitym przygodom Alicji w Krainie Czarów.  Zgodnie z gatunkiem “ukryte obiekty”, musisz znaleźć mnóstwo różnych przedmiotów w kilku lokacjach. Gra nie gwarantuje wielu wyzwań, jednakże jest bardzo przejrzysta i zawiera wiele wskazówek pomocnych podczas poszukiwania przedmiotów. Kot-dziwak z Cheshire będzie Ci towarzyszył i dostarczał cennych wskazówek. Alicja w Krainie Czarów posiada zestaw zagadek, ale nie ma ich zbyt wiele i nie są aż tak intrygujące... Read more

Aby przybliżyć grę do oryginalnej opowieści, deweloperzy wykorzystali w grze głównych bohaterów z książki: Zwariowanego Kapelusznika, Białego Królika i Czerwoną Królową. Niestety, wyglądają oni dziwnie, wiele postaci zostało pominiętych, a niektóre lokacje książkowe w ogóle nie znajdują odzwierciedlenia w grze. Szkoda, że żadna z postaci nic nie mówi. Kiedy wybiera się tak znakomity tytuł, dziwne wydaje się nie umieszczenie w grze głosu. Z pewnością Alicja w Krainie Czarów byłaby dużo ciekawsza, gdyby postacie mogły przemawiać.                                                                Niemniej jednak, chcielibyśmy zwrócić uwagę na malownicze krajobrazy Krainy Czarów i miłe otoczenie. Dzięki przyjemnej muzyce, niesamowity świat Krainy Czarów staje nam przed oczami. Interpretacja może wydawać się nietrafna, ale gra może pochwalić się pamiętnymi scenami, zasługującymi na obejrzenie. Czas podążyć za białym królikiem! Baw się dobrze!