Tryb wieloosobowyPC GryGry na MacDarmowe GryGry OnlineUkrytymi Przedmiotami
Curse of the Pharaoh: Tears of Sekhmet gra
3.8461538461538
13

Curse of the Pharaoh: Tears of Sekhmet

Wyrusz w ekscytującą podróż dookoła świata z Anną i Profesorem, aby odnaleźć siedem Łez Sekhmet! Musisz pomóc Annie odkryć okoliczności klęski Napoleona. Twój cel to odnaleźć i ocalić artefakty, które zakończą udrękę Neferetiti. Zły brat przyrodni zrobi wszystko, aby przejąć kontrolę nad potęgą artefaktów! Daj się wciągnąć tej niesamowitej grze ukrytych przedmiotów "Curse of the Pharaoh: Tears of Sekhmet"!

Jeśli potrzebujesz pomocy w rozwiązaniu określonej zagadki lub znalezieniu jakiegoś obiektu, możesz bezpłatnie pobrać nasz przewodnik po strategii gry Curse of the Pharaoh: Tears of Sekhmet. Zdobądź szczegółowy opis trasy oraz wskazówki, jak ukończyć wszystkie poziomy, nie pomijając ani jednej ukrytej opcji gry całkowicie za darmo!

WYPRÓBUJ WSPANIAŁE WCZEŚNIEJSZE I DALSZE CZĘŚCI GRY CURSE OF THE PHARAOH: TEARS OF SEKHMET

CURSE OF THE PHARAOH: TEARS OF SEKHMET RECENZJA DOUBLEGAMES

   
   

Fanów poszukiwania ukrytych przedmiotów ucieszy wiadomość o nowej grze “Curse of Pharaoh: Tears of Sekhmet” wydanej przez firmę Ph03nix New Media. Jest to druga sequel “Curse of the Pharaoh: The Quest of Nefertiti”. Tym razem ekscytująca przygoda ma pomóc Ci poznać okoliczności, które rzekomo doprowadziły do klęski Napoleona. Co więcej, musisz ochronić starożytne Łzy Sekhmet przed przyrodnim bratem Anny, który chce wykorzystać je do niecnych celów... Read more

Miło jest wiedzieć, że ukryte przedmioty w grze są wyraźne i dość łatwo-zauważalne. Choć liczba wskazówek jest ograniczona, brak jest ograniczeń czasowych, więc możesz się odprężyć i pomyśleć. Łamigłówki w grze są raczej logiczne i łatwe do rozwiązania, jak na przykład w jednej scenie, w której musisz odpowiednio umieścić lustro. Jeśli klikniesz zbyt wiele razy w złym miejscu, światła zgasną i na kilka sekund pozostanie Ci tylko korzystać z latarki. Otoczenie jest bardzo dobrze dopracowane i realistyczne, co czyni grę jeszcze bardziej wciągającą. Warto także wymienić świetną ścieżkę muzyczną i dość dobrą grafikę.

Pomimo ciekawej fabuły gra jest raczej przewidywalna i dosyć przeciętna. Gra “Curse of the Pharaoh: Tears of Sekhmet” jest nieco zbyt prosta, jednak mimo to daje sporo dobrej zabawy, jeśli ktoś lubi bawić się w poszukiwanie ukrytych przedmiotów. I nie zapominaj, że zobaczyć znaczy uwierzyć!