Tryb wieloosobowyPC GryGry na MacDarmowe GryGry OnlineUkrytymi Przedmiotami
Curse of the Pharaoh: The Quest for Nefertiti gra
3.5
6

Curse of the Pharaoh: The Quest for Nefertiti

"Curse of Pharaoh: The Quest of Nefertiti" to ekscytująca gra ukrytych przedmiotów z licznymi, oszałamiającymi łamigłówkami. Gra osadzona jest w Egipcie w latach 1930stych, gdzie najgroźniejsza klątwa świata zagraża całej ludzkości! Masz szansę zapobiec tragedii w tej niesamowitej grze przygodowej. Interesująca fabuła, wciągająca gra i wyjątkowe mini-gry nie pozwolą Ci się oderwać, dopóki nie osiągniesz celu!

CURSE OF THE PHARAOH: THE QUEST FOR NEFERTITI ZRZUTY EKRANU

WYPRÓBUJ WSPANIAŁE WCZEŚNIEJSZE I DALSZE CZĘŚCI GRY CURSE OF THE PHARAOH: THE QUEST FOR NEFERTITI

CURSE OF THE PHARAOH: THE QUEST FOR NEFERTITI RECENZJA DOUBLEGAMES

   
   

Ph03nix New Media przedstawia świetną grę ukrytych przedmiotów “The Curse of the Pharaoh: Quest of Nefertiti”... Read more

Grasz jako Anna, dzielna bohaterka, która usiłuje rozwiązać tajemnicę zaginięcia jej brata, Williama. Otrzymawszy prośbę o pomoc, Anna wyrusza do Egiptu w poszukiwaniu wskazówek, które naprowadzą ją na trop brata i pozwolą jej go odnaleźć.

Gra jest płynna i wciągająca. Jednak najlepszy w tej grze jest brak typowych dla tego gatunku limitów czasowych, a jedyną konsekwencją nieprawidłowego klikania jest wyłączenie światła, co zmusza Cię do rozróżniania przedmiotów przy użyciu małej latarki.

Gra może pochwalić się bardzo dobrą grafiką i dźwiękiem, który perfekcyjnie wpasowuje się w egipskie otoczenie.

Wydaje nam się, że misję tą można nazwać zabawą w odnajdywanie różnic, gdyż ten rodzaj łamigłówki występuje najczęściej. Są także specjalne przedmioty, które musisz znaleźć, aby uzyskać dostęp do ukrytych miejsc w grze, gdzie czekają na Ciebie różne łamigłówki.

Jeśli chodzi o wady, to gra jest zbyt krótka, ma tylko 9 poziomów, więc szybko sie z nią uporaliśmy. Można się także poskarżyć na granice obrazu, które czasami blokują różnice pomiędzy przedmiotami w grze. Wygląda na to, że krawędzie są zbyt duże i przesłaniają widok.