Tryb wieloosobowyPC GryGry na MacDarmowe GryGry OnlineUkrytymi Przedmiotami
CSI: NY gra
3.4652956298201
389

CSI: NY

Detektywi Mac Taylor i Stella Bonasera, z telewizyjnego przeboju "CSI: NY" (Kryminalne Zagadki Nowego Jorku) potrzebują Twojej pomocy w rozwiązaniu niespotykanie dziwnych spraw! Połącz wskazówki i schwytaj przestępców korzystając z technik śledczych. Aby odkryć prawdę w tej przygodowej grze ukrytych przedmiotów będziesz musiał odwiedzić sceny zbrodni, przesłuchać podejrzanych oraz zebrać i zbadać dowody. Współpracuj z najlepszymi agentami kryminalnymi w Nowym Jorku i rozwiąż tajemnicze sprawy!

CSI: NY ZRZUTY EKRANU

CSI: NY RECENZJA DOUBLEGAMES

   
   

CSI to bardzo popularny serial telewizyjny i firma Ubisoft Entertainment prezentuje “The CSI: NY” - grę przygodową typu “wskaż i kliknij”. Będziesz miał szansę poprowadzić śledztwa, a każdy rozdział gry rozpoczyna się na nowej scenie zbrodni... Read more

Będziesz musiał odwiedzić różne miejsca, a niektóre znalezione przedmioty okażą się łamigłówkami do rozwiązania. Większość z nich jest raczej łatwa i nieskomplikowana: wiele z nich to dopasowywanie i zagadki logiczne. Inne łamigłówki pojawiają się w kostnicy i w laboratorium. Gra jest przyjemna i posiada opcję podpowiedzi w postaci przycisku, który musi się ponownie naładować po udzieleniu każdej wskazówki.

Jak wszystkie gry z serii CSI, “CSI New York” to symulator, który wymaga, abyś wykonywał procedury w określonym porządku, w określony sposób i używając określonych narzędzi. Brak tutaj miejsca na improwizację, czy własną inwencję. Miło byłoby mieć większą możliwość wyboru. I wielka szkoda, że grafika jest tylko dwuwymiarowa, choć ogólnie tła są realistyczne, ale postacie są statyczne. Prawdziwi fani CSI i miłośnicy historii detektywistycznych z pewnością docenią tą grę.

Wymagania Systemowe

OS: Windows XP/Vista, CPU: 800 Mhz, RAM: 256 MB, DirectX: 9.0, Hard Drive: 181 MB