Tryb wieloosobowyPC GryGry na MacDarmowe GryGry OnlineUkrytymi Przedmiotami
Coffee Rush 3 gra
3.8461538461538
13

Coffee Rush 3

Klienci to bardzo wybredni ludzie, czyż nie?! „To jest za gorące” lub To jest za zimne” mówią. Tym razem, klienci nie są ludźmi a kosmitami i innymi niesamowitymi stworzeniami! Dasz radę zadowolić wszystkich nieziemskich klientów w grze Coffee Rush 3? Skorzystaj ze swoich umiejętności match-3 by tego dokonać! Czy zdajesz sobie sprawę jakie mogą być konsekwencje ich niezadowolenia? Lepiej obsługuj ich najlepiej jak możesz w Coffee Rush 3...jeśli chcesz utrzymać swój interes. Pobierz grę już teraz całkowicie za darmo i podejmij to niezwykłe wyzwanie match-3!

COFFEE RUSH 3 ZRZUTY EKRANU

WYPRÓBUJ WSPANIAŁE WCZEŚNIEJSZE I DALSZE CZĘŚCI GRY COFFEE RUSH 3

COFFEE RUSH 3 RECENZJA DOUBLEGAMES

   
   

Gdyby wziąć pod uwagę biznes mydlenia ludziom oczu, rynek gier straciłby połowę swoich odbiorców. Na pierwszy ogień poszedłby Anarchy Enterprises, deweloper nowej gry match-3 zatytułowanej Coffee Rush 3... Read more

Trzecia już część serii Coffee Rush oferuje wam taką samą lekcję parzenia kawy jak dwa poprzednie tytuły. Ze świeżym i nowym pomysłem zaparzania kawy, pierwsza część serii podbiła nasze serca. Jednak jeśli chodzi o część drugą, różnica była niewielka. Patrząc na ten sam tytuł i dokładnie te same ilustracje, powątpiewamy, że Coffee Rush 3 przyniesie nam jakiś przełom.

Prawdę mówiąc, gra podobała nam się przez pierwsze 20 minut. Jednak po 3 poziomach, zauważyliśmy, że gra wcale nie jest trudna. Każdy kolejny poziom nie przynosił ze sobą żadnego wyzwania jak tylko bezmyślne klikanie. Tak, deweloperzy dodali kilka ulepszeń jednak jeśli chodzi o inne aspekty (grafika, gra, wyzwania) wszystkie pozostały podobne, jeśli nie identyczne. Akcja w grze szybko się urwała i stała się niezwykle monotonna.

Zgadzamy się, że gatunek match-3 jest najbardziej sztywny, co nie znaczy jednak, że musimy grać w te same, niemal skopiowane gry. Niektórzy, kreatywni deweloperzy starają się wprowadzać do gier match-3 nowe elementy. Szkoda, że niektórzy z nich spoczęli na laurach!

Jeśli szukacie czegoś naprawdę wciągającego, nie traćcie czasu na Coffee Rush 3.

Wymagania Systemowe

OS: Windows XP/Vista

CPU: 800 Mhz

RAM: 128 MB

DirectX: 9.0

Hard Drive: 57 MB