Tryb wieloosobowyPC GryGry na MacDarmowe GryGry OnlineUkrytymi Przedmiotami
Clueless gra
4.1818181818182
77

Clueless

Cher i pozostali członkowie kliki Clueless mają zamiar dowieść, że jeśli chodzi o modę, to nie ma nikogo lepszego od nich w całym Beverly Hills. Przyciągając uwagę zarówno chłopców i dziewcząt, Cher i jej przyjaciółki chcą zostać Boginiami Mody. I gdzieś po drodze Cher odkryje, że czasami perfekcyjne ciuchy mogą pomóc w znalezieniu perfekcyjnego chłopaka!

CLUELESS ZRZUTY EKRANU

CLUELESS RECENZJA DOUBLEGAMES

   
   

“Clueless” to klasyczna gra arcade wyprodukowana przez firmę Legacy Interactive, zawierająca elementy symulacji i gry na czas. Będziesz musiał stworzyć 12 kreacji dla Cher i jej przyjaciółek, w różnych stylach, takich jak hip-hop, hippis, militarny itd. Spróbuj ubrać bohaterki jak najlepiej i trafić w gusta ich chłopaków... Read more

Gra jest żywa i kolorowa. Sterowanie jest płynne i wygodne; wybierasz, ubiór, klikasz “Go” i Twój wybór zostanie oceniony w skali od A do F, jednak możemy obiecać, że trudno dostać coś gorszego niż C. Możesz także zmieniać pozę modelki, mieszać ubrania i zdobywać dodatkowe punkty, jeśli efekt końcowy spodoba się jej chłopakowi. Poza tym nie możesz myśleć zbyt długo, gdyż ilość czasu na ubranie każdej dziewczyny jest ograniczona.

My mieliśmy wrażenie, że gra jest zbyt łatwa i przy 80 poziomach wydaje się nieco powtarzalna. Może się jednak spodobać nastolatkom i wielbicielom gier osadzonych w świecie mody.