Tryb wieloosobowyPC GryGry na MacDarmowe GryGry OnlineUkrytymi Przedmiotami
Dino D-Day gra
5
1

Dino D-Day

Dino D-Day to alternatywna gra wieloosobowa z rzeczywistością zastępującą wydarzenia z drugiej wojny światowej. Jak sugeruje fabuła gry, naziści z powodzeniem wskrzesili prehistoryczne stworzenia i za ich pomocą najechali Europę. Gracz może wybrać stronę: albo dołączyć do złej osi, albo wziąć udział w walce sprzymierzonych państw. W zależności od wybranej strony klasy grywalnych postaci różnią się umiejętnościami i zdolnościami. Ponieważ gra jest oparta na trybie wieloosobowym, możesz zaprosić znajomych i walczyć ze sobą online, używając szerokiej gamy broni, od karabinów po granatniki. Te bronie przydają się, gdy masz do czynienia z gigantycznymi dinozaurami, które zbliżają się do Ciebie!

Tags: Dinosaurs, Multiplayer, Action, World War II, FPS, Indie, Shooter, First-Person, War, Comedy, Funny, Third Person, Alternate History, Co-op, Survival, Historical, PvP, Third-Person Shooter, Gore, Open World

VIDEO

DINO D-DAY ZRZUTY EKRANU

Wymagania Systemowe

OS: Windows XP/Vista/7

Processor: 3.0 GHz P4, Dual Core 2.0 (or higher) or AMD64X2 (or higher)

Memory: 2 GB RAM

Hard Disk Space: 5 GB of free space

Video Card: Video card must be 128 MB or more and with support for Pixel Shader 2.0b (ATI Radeon X800 or higher / NVIDIA GeForce 7600 or higher / Intel HD Graphics 2000 or higher).

Sound: Direct X 9.0c compatible sound card