Tryb wieloosobowyPC GryGry na MacDarmowe GryGry OnlineUkrytymi Przedmiotami
Chocolatier 3: Decadence by Design gra
4.2794117647059
204

Chocolatier 3: Decadence by Design

Przemierz cały glob w poszukiwaniu aromatycznych i egzotycznych składników, aby stworzyć swoje własne czekoladowe kreacje. Masz pełną kontrolę nad swoimi przepisami, a to, jakie produkty czekoladowe komponujesz ma bezpośredni wpływ na Twój sukces ekonomiczny. Wykorzystasz technologie i ekonomiczne warunki powstałe po II Wojnie Światowej, aby skomponować własne czekoladowe produkty, pomóc sprzedawcom i postarać się zostać dyrektorem naczelnym Twojego własnego, czekoladowego imperium!

WYPRÓBUJ WSPANIAŁE WCZEŚNIEJSZE I DALSZE CZĘŚCI GRY CHOCOLATIER 3: DECADENCE BY DESIGN

CHOCOLATIER 3: DECADENCE BY DESIGN RECENZJA DOUBLEGAMES

   
   

Gra “The Chocolatier: Decadence by Design” wyprodukowana przez firmę PlayFirst jest kolejną z serii “Chocolatier”. Jest to ekonomiczna symulacja, która wprowadza Cię w przemysł czekoladowy, gdzie Twoim zadaniem jest podróżowanie po świecie w poszukiwaniu składników i wyjątkowych przepisów, aby stworzyć nowe kompozycje. Produkcja każdej porcji jest przedstawiona w postaci mini-gry, w której wrzucasz niezbędne składniki do maszyny produkującej czekoladę. Nowością jest możliwość tworzenia własnych przepisów, nazywania ich i wypuszczania na rynek. Poza tym możesz wgrać swoje arcydzieło do specjalnej księgi i ściągnąć przepisy innych graczy. To świetna zabawa!.. Read more

Odwiedź mnóstwo miejsc, rozmaite miasta, takie jak Tokio, Havana, Bagdad itp., poznaj rozkoszne postaci i wciągającą fabułę. Szczerze powiedziawszy gra jest podobna do pierwszej części, ale jeśli interesuje Cię sztuka kulinarna na pewno się nie rozczarujesz, a praktycznie brak końca gry sprawia, że jeden możliwość grania tylko w jednym trybie nie jest problemem! Zaznaj przyjemności, jaką da Ci gra w kolejną smakowitą część serii “Chocolatier”!