Tryb wieloosobowyPC GryGry na MacDarmowe GryGry OnlineUkrytymi Przedmiotami
Burger Bustle: Ellie's Organics gra
3.4098360655738
183

Burger Bustle: Ellie's Organics

Gatunek: Na czas

Pewnego razu dziadek powiedział swojej ukochanej wnuczce Jennifer o swoim ogrodzie, pełnym tajemnic i nierozwikłanych zagadek. Wiele czasu upłynęło zanim Jennifer podjęła decyzję by się tam udać i rozwiązać wszystkie sekrety. To i o wiele więcej czeka na ciebie w nowej, ekscytującej grze HO zatytułowanej Jennifer's Quest: Mysterious Garden Escape! Z jedną, małą wskazówką, dziewczyna rozpoczyna przeszukiwanie magicznego, japońskiego ogrodu. Dołącz do niej i pomóż jej znaleźć wszystkie rozwiązania. Gra Jennifer's Quest: Mysterious Garden Escape jest już dostępna dla wszystkich, w dodatku całkiem za darmo! Powodzenia!

Pobierz grę

for Windows


Ta gra dostępna jest także dla : iPad & iPhone

BURGER BUSTLE: ELLIE'S ORGANICS ZRZUTY EKRANU

WYPRÓBUJ WSPANIAŁE WCZEŚNIEJSZE I DALSZE CZĘŚCI GRY BURGER BUSTLE: ELLIE'S ORGANICS

BURGER BUSTLE: ELLIE'S ORGANICS RECENZJA DOUBLEGAMES

   
   

Burger Bustle: Ellie’s Organics od programistów z Sulus Games jest poświęcona nie tylko restauracją ale promuje styl zdrowego jedzenia... Read more

Według fabuły, masz już dość podawania klientom niezdrowego jedzenia tylko po to by zarobić trochę grosza. Zatem, decydujesz się otworzyć własną restaurację specjalizująca się w organicznych potrawach i napojach. Jeśli nie grasz w gry na czas tylko przez ich fabułę, Burger Bustle: Ellie’s Organics nie będzie ci przeszkadzać historią, jako, że jest lekka i nie bardzo stała.

Sedno gry jest takie same jak w przypadku pierwszej gry. Większość dan jest taka sama, podobnie jak same wizualizacje. Jednakże, znajdziemy tu kilka całkiem nowych cech, które z pewnością was rozbawią. Przykładowo, będziesz grał w restauracjach na całym świecie a każda z nich znajduje się w innym kraju. Szczerz mówiąc, nie bardzo wpływa to na podstawę gry, jednak różnorodne dekoracje i wizerunki restauracji dodają wiele do atmosfery.

Miło jest gdy gra na czas posiada opcję zatrudniania pracowników, jeśli posiada się wystarczająca ilość pieniędzy. Na szczęście, Burger Bustle: Ellie’s Organics można to spokojnie robić a pracownikom zlecać różnego rodzaju zadania, można nawet przenosić ich do kolejnych poziomów, jeśli taka jest nasza wola. Można zebrać sporo nagród i odznaczeń, które jednak zbiera się dość pasywnie.

Niestety, temat zdrowego jedzenie nie bardzo ma wpływa na grę. W rezultacie, Burger Bustle: Ellie’s Organics nie różni się zbytnio od podobnych tytułów. Grafika i podkłady głosowe nie są nadzwyczajne, choć ich jakość jest dobra.

Podsumowując, Burger Bustle: Ellie’s Organics jest bardzo miłż grą, która pozwoli nam miło spędzić wolne chwile. Powodzenia!