Tryb wieloosobowyPC GryGry na MacDarmowe GryGry OnlineUkrytymi Przedmiotami
Break the Curse: The Crimson Gems gra
3.8333333333333
6

Break the Curse: The Crimson Gems

Zanurz się w niesamowitą i ekscytującą przygodę HO zattułowaną Break the Curse: The Crimson Gems! Będziesz tu musiał odnaleźć Harolda i Elizę, któzy zaginęlli podczas karnawałowego przedstawienia. Zostań ekspertem w sztuce magicznej i rozwiąż tą tajemniczą sprawę!Przygotuj się na rozwiązywanie łamigłówek, mini-gry, badanie kolorowych lokacji i więcej. Możesz pobrać Break the Curse: The Crimson Gems już teraz, za darmo i pokazać na co cię stać! Powodzenia!

Jeśli potrzebujesz pomocy w rozwiązaniu określonej zagadki lub znalezieniu jakiegoś obiektu, możesz bezpłatnie pobrać nasz przewodnik po strategii gry Break the Curse: The Crimson Gems. Zdobądź szczegółowy opis trasy oraz wskazówki, jak ukończyć wszystkie poziomy, nie pomijając ani jednej ukrytej opcji gry całkowicie za darmo!

BREAK THE CURSE: THE CRIMSON GEMS ZRZUTY EKRANU

BREAK THE CURSE: THE CRIMSON GEMS RECENZJA DOUBLEGAMES

   
   

Trzeba przyznać, że gdy tylko fabuła gier z ukrytymi obiektami związana jest z mrocznymi czasami prawie zawsze jest to wyśmienita gra. W grze Break the Curse: The Crimson Gems trzeba będzie rozwiązać sprawę złego czarnoksiężnika, który porwał dwójkę artystów cyrkowych... Read more

Atmosfera gry jest tak realistyczna, ze uczucie strachu będzie nam towarzyszyło do samego końca. Rozpoczyna się niewielkim zdarzeniem, które wywraca wszystko do góry nogami! Pewien brodaty pirat Lorenzo prosi nas o dołączenie do jego wakacyjnego występu. Nagle, ni z tego ni z pewnego dwóch artystów znika w samym środku przedstawienia. Lorenzo, mądry człowiek, wie czyja to sprawka – miejscowego szaleńca prowadzonego przez wiedźmę Abigail. Nie myśląc zbyt długo, udamy się do Usherton by zbadać wielką posiadłość. Jakiś czas później zdamy sobie sprawę, że Abigail to szalona wiedźma ze stowarzyszenia czarnoksiężników. Będzie starała się nas oczarować, jednak nasza magia odbije jej klątwę.

Break the Curse: The Crimson Gems jest w głównej mierze grą przygodową, z wieloma lokacjami do zbadania, przedmiotami do odnalezienia i użycia w celu rozwiązania wyzywających łamigłówek. Zbieraj wszystkie wskazówki schowane za każdymi drzwiami i w każdym rogu. Upewnij się, że zbierzesz wszystkie przedmioty, bo każdy z nich może nam się bardzo przydać.

W tej grze trzeba będzie wracać do poprzednich lokacji a ich liczba stale wzrasta. Jedną z najlepszych rzeczy w grze jest logika zdarzeń – nie ma potrzeby martwić się rozwiązaniem łamigłówek takich jak otwieranie bram zepsutym serem lub motylem.

Break the Curse: The Crimson Gems jest pełna doskonałych mini-gier, które łączą przygodę i łamigłówki. Te gry zostały stworzone profesjonalnie. Po rozwiązaniu kilku z nich zrozumiemy, że jest to doskonała kolekcja puzzli logicznych. Fakt, że są one połączone logicznie z opowieścią sprawia, że łatwo nam zrozumieć jak Abigail pozamykała wszystkie drzwi i wprowadzić kod w obrotowe płytki puzzli. Jeśli nie mamy ochoty na grę z rurami, można użyć przycisku podpowiedzi zarówno w trybie zwykłym jak i zaawansowanym.

Zamiast listy z przedmiotami do znalezienia, musimy zebrać klika przedmiotów jednego rodzaju: szmaragdy, zawory itp.., i użyć ich nieco później. Wygląda na kolejna mini-grę, czy nie?

Fabuła gry pełna jest niespotykanych zwrotów akcji: wierzcie mi, nie znudzicie się. Zgadzam się, że kreacja wiedźmy nie jest nowa, ale to klasyczny gatunek! Chociaż dźwięk nie jest najlepszy, najbardziej mnie wkurzył. Gra Break the Curse: The Crimson Gems jest prawie idealna z doskonałą grafiką i zdumiewającą fabułą. Jednakże, dialogi są katastrofalne. Jednakowoż, wszystko rekompensują inna zalety.

Break the Curse: The Crimson Gems jest doskonałą gra ze wspaniałą grą, która złapie naszą uwagę na długi czas tak, że nie będzie można przestać! Ukaraj wiedźmę, pokaż na co cię stać i pokaż kto jest mistrzem mini-gier i wyzywających łamigłówek!