Tryb wieloosobowyPC GryGry na MacDarmowe GryGry OnlineUkrytymi Przedmiotami
Bilbo: Cztery strony świata gra
3.3893805309735
113

Bilbo: Cztery strony świata

Gatunek: Na czas

Przede wszystkim musisz wiedzieć, że gra "Bilbo: Cztery strony świata" nie ma nic wspólnego z "Władcą Pierścieni". Jest to gra na czas, w której pomagasz chomikowi Bilbo w prowadzeniu jego międzynarodowej sieci restauracji. Najpierw musisz wybrać kilka rzeczy z menu, a następnie obsługiwać gości zgodnie z ich życzeniami. Z pewnością nie znudzisz się, grając w "Bilbo: Cztery strony świata" gdyż zawsze będziesz miał co robić!

BILBO: CZTERY STRONY ŚWIATA RECENZJA DOUBLEGAMES

   
   

Firma Alawar Games wydała nową grę na czas. Mowa o “Bilbo: Four Corners of the World”, gdzie Twoim zadaniem jest pomoc Chomikowi Bilbo w prowadzeniu jego własnej sieci restauracji. Fabuła gry jest nieskomplikowana: pewnego dnia Bilbo spotyka piękną dziewczynę i aby jej zaimponować postanawia zostać restauratorem. Oczywiście bez Twoich rad bardzo trudno będzie mu osiągnąć sukces... Read more

Gra podzielona jest na kilka poziomów. Na początku otwierasz restaurację w Paryżu, następnie sprzedajesz lody na tropikalnej wyspie, zaś w ostatnim rozdziale musisz zająć się prowadzeniem restauracji rybnej w Norwegii. W każdym rozdziale masz trzy cele. Musisz osiągnąć tylko jeden z nich, aby przejść dany poziom, ale im więcej - tym lepiej. Ogólna idea gry to jak najszybsza obsługa oraz zadowolenie Twoich klientów. Po każdej misji masz okazję zagrać w mini-grę, w której musisz łapać monety spadające z góry ekranu.

Gra posiada przyzwoitą grafikę i przyjemną muzykę, jednak otwieranie jej w oknie sprawia pewne problemy i w połowie przypadków gra nie działa.

“Bilbo: Four Corners of the World” to skomplikowana gra, szczególnie jej ‘lodowa’ część. Poza tym niektóre cele są niemożliwe do osiągnięcia lub bezsensowne. Jednak pomimo tych błędów możemy śmiało powiedzieć, że jest to dobry przykład strategicznej gry na czas i fani gatunku nie powinni jej przegapić!