Tryb wieloosobowyPC GryGry na MacDarmowe GryGry OnlineUkrytymi Przedmiotami
Best in Show Solitaire gra
3.5555555555556
9

Best in Show Solitaire

Czy kiedykolwiek uczestniczyłeś w podróży przez różne miejsca by zdobyć międzynarodowy tytuł?Jeśli nie, zrób to teraz w tej nowej, wciągającej grze karcianej pt. Best in Show Solitaire! Będziesz musiał wykorzystać różne rasy psów i zyskać mnóstwo pieniędzy, które pozwolą ci kupić przeróżne produkty ze sklepu zoologicznego! Im dalej zanurzysz się w grę tym więcej ras psów odblokujesz! Powodzenia!

BEST IN SHOW SOLITAIRE ZRZUTY EKRANU

BEST IN SHOW SOLITAIRE RECENZJA DOUBLEGAMES

   
   

Po długim okresie oczekiwań w końcu możemy zaprezentować dobrą gra z gatunku planszowe i karciane. «Best in show Solitaire» od Graduate Games jest grą, która z pewnością spodoba się wszystkim amatorom gatunku a w szczególności miłośnikom psów!.. Read more

Gra jest dość prosta. Starasz się być najlepszym podczas pokazu i jeśli jesteś miłośnikiem psów, zapewne jest to świetny sposób na spędzenie wolnego czasu próbując mijać kolejne poziomy. Różne psy mają różne cechy i zdolności, co pomaga w grze. Gdy zaczniesz grać, ciężko będzie przestać, bo jest to naprawdę porządna gra karciana.

Brak faktycznej przygody i fabuły nie pozwala «Best in show Solitaire» być świetną grą. Z łatwością mogłaby być to fajna gra gdyby co nieco pozmieniać. Wymagałoby to dodania instrukcji na temat użycia nabywanych przedmiotów. Istnieje tu w miarę dobra instrukcja gry, co jednak wymaga mnóstwa czytania, zapamiętywania, przełączania psów z własnego wyboru lub też, bo potrzebują jedzenia/wody/odpoczynku. Muzyka jest nudna, choć jakość wysoka, a podkłady głosowe mogłyby być bardziej ciekawe.

Grafika nie musi być doskonała, no i nie jest. Jednak jest kolorowa i ładna a wszystkie psy wyglądają realistycznie i słodko.

Jak już wspomnieliśmy «Best in show Solitaire» nie jest świetną grą, ale wciąga i jest na tyle dobra, że warto ja polecić!

Wymagania Systemowe

OS: Windows XP/Vista

CPU: 1.2 GHz

RAM: 512 MB

DirectX: 9.0

Hard Drive: 89 MB