Tryb wieloosobowyPC GryGry na MacDarmowe GryGry OnlineUkrytymi Przedmiotami
Antique Road Trip 2: Homecoming gra
3.625
8

Antique Road Trip 2: Homecoming

Grace i Anderson prowadzą firmę zajmującą się sprzedażą antyków. Zdecydowali się oni, że nadszedł najwyższy czas aby odpocząć trochę od pracy, ale w rezultacie tego skończyli jako właściciele kolejnego sklepu! Stanęło przed nimi nowe zadanie- aby odnowić swój sklep z antykami i doprowadzić go do rozkwitu. Zagraj w naszą najnowszą grę z Ukrytymi Przedmiotami pt. "Antique Road Trip 2: Homecoming" i wybierz się w podróż przez Wsconsin, Louisianę i Montanę wraz z doświadczonymi sprzedawcami antyków. Możesz pobrać "Antique Road Trip 2: Homecoming" zupełnie za darmo!

Pobierz grę

for Windows


Ta gra dostępna jest także dla : iPad & iPhone

ANTIQUE ROAD TRIP 2: HOMECOMING ZRZUTY EKRANU

WYPRÓBUJ WSPANIAŁE WCZEŚNIEJSZE I DALSZE CZĘŚCI GRY ANTIQUE ROAD TRIP 2: HOMECOMING

ANTIQUE ROAD TRIP 2: HOMECOMING RECENZJA DOUBLEGAMES

   
   

“Antique Road Trip 2: Homecoming stanowi świetną kontynuację do “Antique Road Trip USA” i wspaniałą grę dla każdego, kto lubuje się w interaktywnych produkcjach z ukrytymi przedmiotami. Mimo faktu, że druga część z tej serii polega na tym samym co jej poprzedniczka, czyli na zbieraniu różnego rodzaju przedmiotów, których poszukują klienci i wymienianiu ich na pieniądze, zawiera ona w sobie wiele interesujących scen. .. Read more

Jeżeli nie jesteś zbyt wybredny odnośnie niezmieniających się rodzajów rozgrywki, to “Antique Road Trip 2: Homecoming” jest w stanie zapewnić Ci dostatnią ilość rozrywki. Mimo, że producent tego wydania, BoomZap, naniósł na nie jedynie kilka kosmetycznych poprawek, produkcja ta jest o niebo lepsza od swojej pierwszej części. Po pierwsze, nie będziesz musiał tutaj polować za pikselami, co doprowadza większość z grających do szaleństwa. Znajdziesz tutaj także całą masę interaktywnych przedmiotów z opcją przybliżenia dla przedmiotów. W porównaniu z poprzednią częśćią, występujące tutaj mini gry okazują się bardziej zróżnicowane.

Opracowanie graficzne “Antique Road Trip 2: Homecoming” jest zdecydowanie warte odnotowania ze względu na przepiękną kolorystykę oraz realistyczność przedstawianych rzeczy. W przeciwieństwie do większości gier z ukrytymi przedmiotami, scenerie są tu ostre i wyraźne, więc nie będziesz musiał wytężać zbyt mocno wzroku aby coś na nich wyłapać. Możesz nawet przysłuchiwać się do muzyki granej na banjo, co zdecydowanie podnosi ducha całej atmosfery. Sama rozgrywka jest tu przepełniona śmiesznymi rzeczami, np. dostajesz słodkiego psa, który będzie udzialał Ci podpowiedzi. Aby je od niego uzyskać, będziesz musiał zafundować mu mleczną kość.

Podsumowywując, jest to lekka i przyjemna gra, która zajmie Cię swoją rozgrywką na kilka godzin. Niestety jest ona stanowczo zbyt krótka. Podczas gdy dostajesz w ofercie szeroką gamę lokacji, są one tak proste i miłe, że zajmą Cię najwyżej na okres trzech godzin. Drodzy BoomZap, naprawdę chcielibyśmy pograć nieco dłużej!