Tryb wieloosobowyPC GryGry na MacDarmowe GryGry OnlineUkrytymi Przedmiotami
Antique Mysteries: Secrets of Howard's Mansion gra
3.7142857142857
7

Antique Mysteries: Secrets of Howard's Mansion

Odkryj sekret domu Sheldona Howarda w nowej, niezwykłej grze HO pt. Antique Mysteries: Secrets of Howard's Mansion! Przed śmiercią, milioner Sheldon, ukrył najbardziej cenna kolekcję antyków w wielu pomieszczeniach swojej olbrzymiej posiadłości, która budował przez lata. Przemierzaj rozmaite lokacje i znajduj poszlaki! Chcesz się dowiedzieć dlaczego właściciel zbudował tyle pomieszczeń? Pobierz za darmo Antique Mysteries: Secrets of Howard's Mansion już teraz i dowiedz się !

ANTIQUE MYSTERIES: SECRETS OF HOWARD'S MANSION ZRZUTY EKRANU

ANTIQUE MYSTERIES: SECRETS OF HOWARD'S MANSION RECENZJA DOUBLEGAMES

   
   

Próbując swych sił w gatunku HO, Casual Mechnics stworzyło dziwną, lecz raczej wyzywającą grę pt. Antique Mysteries: Secrets of Howard’s Mansion!.. Read more

Według fabuły, długo zaginiony właściciel starej willi i antyków najwyraźniej wpadł w szał budowania mnóstwa pomieszczań by gromadzić swoje przedmioty. Twoim zadaniem jest znaleźć wszystkie antyki, które zostały sprytnie ukryte na terenie całej posesji. Na pierwszy rzut oka, fabuła może wydać się banalna, jednakże trzeba będzie wysilić umysł by rozszyfrować wszystkie zagadki i tajemnice. Im głębiej w Antique Mysteries: Secrets of Howard’s Mansion się posuwamy tym bardziej zdajemy sobie sprawę, że gra jest odmienna od reszty i dodatkowo zabawna. Oprócz wyzywających scen poszukiwanie obiektów, programiści zdołali przemyśleć każdy aspekt gry. Jeśli wypaliły cię sceny HO, tu nie ma ich zbyt wiele jako, że środek gry prowadzi przez łamigłówki i mini-gry i chodzeniu tam i z powrotem po domu. Mini-gry są różne od tych, w które przyszło wam już grać. Naturalnie Jest to świetnie wkomponowane w grę. Najlepszą rzeczą w Antique Mysteries: Secrets of Howard’s Mansion jest część interaktywna, która zadziwiająco nie jest trudna ani nużąca. System podpowiedzi jest dość poręczny i hojny – przycisk ominięcie ładuje się w mniej niż minutę.

Jeśli chodzi o wykonanie plastyczne, jest doskonałe i bardzo dopracowane. Szczegółowe sceny i dobrze animowane powodują, że możemy rozkoszować się pięknym otoczeniem. Odmiennie od innych gier, Antique Mysteries: Secrets of Howard’s Mansion ma dobre podkłady głosowe, które dokładają się do atmosfery gry.

Jeśli macie dośc statycznych gier HO, najwyższy czas by zagrać w Antique Mysteries: Secrets of Howard’s Mansion.