Tryb wieloosobowyPC GryGry na MacDarmowe GryGry OnlineUkrytymi Przedmiotami
Allora and The Broken Portal gra
3.4871794871795
39

Allora and The Broken Portal

Nawet czarnoksiężnicy nie posiadają nieskończonej mocy! Przekonaj się o tym podczas grania w naszą najnowszą produkcję z Ukrytymi Przedmiotami pt. "Allora and The Broken Portal ". Według znajdującej się tutaj fabuły, będziesz musiał pomóc pewnemu czarnoskiężnikowi w wydostaniu się z równomiernego świata. Został on wciągnięty przez tajemniczą moc do portalu i zniknął! Podczas swojej rozgrywki dane Ci się będzie spotkać z elfią dziewczyną oraz jej gryzoniowatym przyjacielem. Z ich pomocą będziesz w stanie odnaleźć magiczne kryształy, które na nowo uruchomią portal. Pobierz "Allora and The Broken Portal " całkowicie za darmo i weź udział w tej wciągającej opowieści!

ALLORA AND THE BROKEN PORTAL ZRZUTY EKRANU

ALLORA AND THE BROKEN PORTAL RECENZJA DOUBLEGAMES

   
   

Fabuła nowej gry z ukrytymi przedmiotami pt. “Allora and The Broken Portal” jest już nam wszystkim znajoma-  mamay tutaj podróżowane do odległej krainy, zbieranie wszystkich niezbędnych przedmiotów oraz ratowanie czarnoksiężnika. Nie powinniście jednak kręcić nosem z tego powodu. Ekipa Azart Casual Gamesz zdołała bowiem owinąć tą najzwyklejszą na świecie rozgrywkę w wyśmienite opracowanie graficzne... Read more

“Allora and The Broken Portal” jest jedną z tych pomyślnych gier, w których połączenie ze sobą różnych gatunków następuje bardziej harmonijnie niż w większości mieszanek z ukrytymi przedmiotami, a końcowy efekt owocuje rozgrywką, która wolna jest od lepkich mini gier czy też zbyt trudnych list na poszukiwanie ukrytych przedmiotów. Wspaniale skonstruowany, fantazyjny świat przykuje Waszą uwagę do samego końca i nigdy nie sprawi, że zaczniecie ziewać lub czuć się znużeni. Po kilku dobrych godzinach grania, zmęczone i piekące oczy nie są niczym niespodziewanym, jednak obecna tutaj grafika jest tak delikatna, że będziecie mieli ochotę nieustannie patrzeć na jej przepiękne ilustracje o naprawdę wysokiej jakości. Świetnie skonstruowane animacje, wspaniale zaprezentowane przedmioty, to wszystko wygląda bardzo profesjonalnie, a mimo tego, że gra ta posiada także intrygującą fabułę i sam sposób rozgrywki, to opracowanie graficzne i tak króluje nas wszystkim.

Na całe szczęście “Allora and The Broken Portal” przedstawia sobą o wiele więcej niż tylko garść przejżystych i żywych obrazków. Gra ta łączy w sobie świetną przygodówkę z produkcją z ukrytymi przedmiotami w jedną spójną całość. Zamiast uginania się pod ogromem listy “zakupów”, macie tu szansę korzystać ze swoich przedmiotów kiedy tylko chcecie, pozostawiać niedokończone scenerie i ogólnie grać w tą produkcję w taki sposób, jak się Wam najbardziej podoba. Musiscie przyznać, że jest to całkiem dobra sztuczka jak na zwykłą, prostolinijną grę, nieprawdaż? Pomimo faktu, że część ze scenerii się powtarza, to poszukiwane przedmioty zawsze się między nimi różnią.

Jeżeli zatem tęskni się Wam za dobrą przygodówką, to gra ta oferuje sobą świetne połączenie gatunków, które z pewnością zadziwi Was swoją dynamiką oraz wciągającym charakterem. Spróbujcie, a nie pożałujecie!