Tryb wieloosobowyPC GryGry na MacDarmowe GryGry OnlineUkrytymi Przedmiotami
Big Kahuna Reef 3 gra
3.7441860465116
43

Big Kahuna Reef 3

Marzą ci się wakacje na Hawajach? Pakuj się zatem i witamy w trzeciej części popularnej serii Big Kahuna Reef! Czas powrócić w te cudowne miejsca i ponownie zachłysnąć się urokiem tropikalnego raju! Możesz wybrać między dwoma trybami gry, stworzyć własne akwarium, które będzie wymagało uzupełniania nowymi rybkami, koralami i jedzeniem. Możesz także zagrać w różnorodne mini-gry. Myśl szybko, a być może uda ci się odkryć legendarnego złotego bożka i zdobyć niezły bonus!

BIG KAHUNA REEF 3 ZRZUTY EKRANU

WYPRÓBUJ WSPANIAŁE WCZEŚNIEJSZE I DALSZE CZĘŚCI GRY BIG KAHUNA REEF 3

BIG KAHUNA REEF 3 RECENZJA DOUBLEGAMES

   
   

Big Kahuna Reef 3 jest nasz a trzecią podwodną przygodą match-3 od Reflexive Entertainment. Czy jest równie wyzywająca i wciągająca jak poprzednio? Czy jest to jedynie kolejny, marny sequel z udanej serii?.. Read more

Na szczęście, ta podwodna przygoda jest spokojnym podejściem do gatunku match-3, gdzie można przyjemnie i miło spędzić kilka godzin rozkoszując się malowniczym widokiem Hawajów. Tym razem, naszym zadaniem jest odkrycie zapierającego dech w piersiach wodnego życia z pomocą Tiki otwierając skrzynie i uwalniając stworzenia, które się w nich znajdują. Choć jest to klasyczna gra, Big Kahuna Reef 3 zawiera sporą dawkę nowych cech.

Główny wątek gry usadzony jest w dwóch trybach: czasowy lub relaksacyjny. Zarabianie pieniędzy i tworzenie własnej podwodnej rafy wciąż jednak pozostają kluczowymi przedmiotami w grze. Głównym zadaniem jest kupowanie ryb, jedzenia i dekoracji. Naturalnie, tryb zabawy myszką jest również dostępny czyniąc grę bardziej intrygującą. Wydaje się, że ta cecha jest wciąż najlepszym osiągnięciem tego tytułu, jako, że pozwala na wciągnięcie przyjaciół do wspólnej zabawy. Jeśli chodzi o kilka nowości, Big Kahuna Reef 3 oferuje cztery, oryginalne mini-gry i całkiem nowe doładowania. Choć gra nie posiada zbyt wiele zwrotów akcji, te które są w zupełności wystarczą by uatrakcyjnić grę i przenieść ten tytuł match-3 na wyższy poziom.

Podsumowując, Big Kahuna Reef 3 jest zabawną grą match-3 ze świetnymi scenami, możliwymi do ponownego przejścia poziomami i uroczą podwodną tematyką, ktróa nawet po 10 czy 20 poziomach nie wydaje się nużyć. Zdecydowanie warto jest zanurzyć się w ten podwodny świat, jednak warto pilnować czasu, który zawsze prędko ucieka!