Tryb wieloosobowyPC GryGry na MacDarmowe GryGry OnlineUkrytymi Przedmiotami
All My Gods gra
3.2
195

All My Gods

Stary i zmęczony Saturn decyduje się przejść na emeryturę i musi wybrać następce. Pomóż Synowi Saturna zostać potężnym bogiem w nowej, fantastycznej grze strategicznej zatytułowanej All My Gods! Udowodnij, że jesteś wart by zając to wyjątkowe miejsce i , że zasługujesz na zaufanie rady wszystkich bogów! Pokonuj przeszkody, przygotuj się na uzyskanie ogromnych mocy i nie pozwól by ktokolwiek cię powstrzymał! Pobierz All My Gods całkowicie za darmo już teraz i baw się dobrze!

ALL MY GODS ZRZUTY EKRANU

ALL MY GODS RECENZJA DOUBLEGAMES

   
   

Chcielibyśmy dysponować urządzeniem, które samo testowałoby tą czy tamtą grę i w ostateczności wystawiało jej ocenę. Oszczędziłoby nam to mnóstwo czasu a czasem i wielu zawodów. Dopóki nie ma takiego urządzenia, będziemy wykonywać tą ciężką pracę, by oszczędzić wam stresów i czasu zmarnowanego na takie tytuły jak All My Gods od Realore... Read more

Rozpoczynając od fabuły All My Gods, jest dość zabawna z miłymi epizodami humorystycznymi. Historia rozpoczyna się od Saturna, jednego z najstarszych bogów Rzymu, który decyduje się przejść na emeryturę i przekazać swoje moce synowi. Jednak syn musi dowieść tego, że jest gody przejąć miejsce ojca. Twoim zadaniem jest budowa kwitnącej cywilizacji i zostanie kolejnym władcą. Narracja jest świetna jak na tego typu grę.

Jeśli chodzi o inne cechy, All My Gods jest przedstawiona jest zwykła gra budowlana, która wyda się znajoma dla tych którzy próbowali np. Sim City. Posiada wszelkie punkty standardowe, ale mechanika jest dość solidna, kontrolki są proste do wyuczenia, więc gra może przykuć nasza uwagę na parę godzin. Niedługo po tym poczujecie, że gra idzie zbyt wolno i konieczności rękoczynów zaczyna was denerwować.

Zamiast wspaniałego wykonania, jak to jest w przypadku innych gier budowlanych, trzeba marnować oczy patrząc na prymitywna grafikę. Po kilku minutach jednak przyzwyczaisz się do tego stylu i może nawet ci się spodoba. Choć środowisko gry wydaje się przestarzałe, postacie są dobrze wymyślone i zanimowane

Podsumowując, All My Gods jest uroczą grą jednak – pomijając humor i fajne ilustracje – ma małe szanse na wybicie się z tłumu bliźniaczych gier. Z łatwymi kontrolkami i niskim poziomem trudności, gra może być doskonała dla początkujących.