Tryb wieloosobowyPC GryGry na MacDarmowe GryGry OnlineUkrytymi Przedmiotami
Alchemist's Apprentice gra
4.2857142857143
7

Alchemist's Apprentice

"Alchemist's Apprentice" to ekscytująca gra ukrytych przedmiotów, która umożliwi Ci stanie się wielkim magikiem. Jako student w Wyższej Szkole Sztuk Magicznych otrzymujesz list od swojego wuja - gubernatora małej prowincji. Prosi Cię on o pomoc w odnalezieniu legendarnego Kamienia Filozoficznego, który pozwoli jego ziemiom powrócić do dawnej chwały. Przemierzaj różne krainy, doskonal swoje magiczne umiejętności i odzyskaj bezcenny artefakt pod koniec swojej niesamowitej przygody!

ALCHEMIST'S APPRENTICE ZRZUTY EKRANU

WYPRÓBUJ WSPANIAŁE WCZEŚNIEJSZE I DALSZE CZĘŚCI GRY ALCHEMIST'S APPRENTICE

ALCHEMIST'S APPRENTICE RECENZJA DOUBLEGAMES

   
   

BigFishGames przedstawia “Alchemist’s Apprentice”, wyjątkową grę logiczną, która łączy w sobie dopasowywanie 3 elementów i odrobinę polowania na ukryte przedmioty. Wcielasz się w postać studenta Wyższej Szkoły Sztuk Magicznych, którego wuj poprosił o nadzór nad jego prowincją pod swoją nieobecność. Jednak prowincji daleko do pełnego rozkwitu, więc będziesz musiał ją wspomóc... Read more

Głównie gra polega na dopasowywaniu 3 elementów z przerywnikami w postaci scen pełnych ukrytych przedmiotów. Na większości poziomów musisz dopasowywać przedmioty różnych kształtów i kolorów w pewnym określonym czasie i wykonując określone zadania. Większość z zadań to zebranie danej liczby złotych monet, czyli używanie ich w dopasowywaniu elementów. Aby doładować bonusy także będziesz musiał zebrać określone klejnoty, poprzez ich połączenie. W scenach z ukrytymi przedmiotami musisz szukać zwojów, tarcz i mieczy.

Najatrakcyjniejszą cechą gry jest grafika. Jest naprawdę śliczna! Barwne elementy, wspaniałe efekty, przyjemne animacje i bajkowa atmosfera czynią tą grę niezapomnianą. Niestety nie można tego samego powiedzieć o fabule. Ogólnie gra ma piękną oprawę i słabą zawartość. Naszym zdaniem może się spodobać dzieciom oraz fanom gier typu “match 3”.