PC GryGry na MacDarmowe GryGry OnlineGry PremiumUkrytymi PrzedmiotamiSolucja

Age Of Oracles: Tara`s Journey

Tara przypadkowo przenosi się w inny wymiar i aby tam przetrwać musi wykonać wszystkie polecenia wydawane jej przez tajemniczego, mówiącego pawia. Czyż to nie interesująca fabuła dla gry ukrytych przedmiotów? Dołącz do Tary w jej pełnej wyzwań podróży i pomóż jej zbadać ten dziwny świat. Podziwiaj wspaniałą grafikę, niesamowitą grę i mnóstwo wciągających zagadek w grze "Age of Oracles: Tara's Journey". Wskaż Tarze drogę do domu zanim wrota zamkną się na zawsze!

Title - Age Of Oracles: Tara`s Journey Game Download for PC Description - Try Age Of Oracles: Tara`s Journey, a Ukrytymi Przedmiotami game made by Big Fish Games. Tara przypadkowo przenosi się w inny wymiar i aby tam przetrwać musi wykonać wszystkie polecenia ...
Age Of Oracles: Tara`s Journey gra
3.2857142857143
21
Pin it

Jeśli potrzebujesz pomocy w rozwiązaniu określonej zagadki lub znalezieniu jakiegoś obiektu, możesz bezpłatnie pobrać nasz przewodnik po strategii gry Age Of Oracles: Tara`s Journey. Zdobądź szczegółowy opis trasy oraz wskazówki, jak ukończyć wszystkie poziomy, nie pomijając ani jednej ukrytej opcji gry całkowicie za darmo!

AGE OF ORACLES: TARA`S JOURNEY ZRZUTY EKRANU

AGE OF ORACLES: TARA`S JOURNEY RECENZJA DOUBLEGAMES

   
   

“Age of Oracles: Tara’s Journey” to dobra gra ukrytych przedmiotów firmy Jolly Bear Games. Wcielasz się w niej w postać młodej dziewczyny imieniem Tara, która przemierza świat w towarzystwie swojego wiernego kompana - mówiącego pawia. Tara wie, gdzie należy szukać ukrytych przedmiotów i wciągających mini gier i z pewnością podzieli się z Tobą tą wiedzą... Read more

Gra “Age of Oracles: Tara’s Journey” została podzielona na kilka rozdziałów. Zazwyczaj rozdział zaczyna się od umieszczenia przez gracza przedmiotów na polu gry. Jeśli uda Ci się to zrobić, otworzą się drzwi do następnego rozdziału. Za tymi drzwiami znajdziesz tradycyjny poziom pełen ukrytych przedmiotów, które musisz odszukać. Jak w wielu innych grach, tak i tutaj znajdziesz rozmaite przedmioty potrzebne do wypełnienia Twojej misji. Powędrują one do Twojego inwentarza i możesz użyć ich do rozwiązania łamigłówek.

Grafika jest niesamowita. Wszystkie miejsca i przedmioty są szczegółowo dopracowane i wielobarwne. Jednak wcale nie oznacza to, że łatwo je odnaleźć, gdyż zostały bardzo dobrze ukryte. Czasami twórcy używają gry słów, aby wprowadzić gracza w błąd, i tak “gum” (ang. guma lub dziąsła) może oznaczać gumowe kule lub sztuczną szczękę. Niewątpliwie czyni to grę bardziej ekscytującą.

Wszystkie właściwości gry, takie jak długość i muzyka, w pełni spełniły nasze oczekiwania. Jesteśmy absolutnie pewni, że “Age of Oracles: Tara’s Journey” będzie miłym doświadczeniem nawet dla bardzo wymagających i doświadczonych graczy!

5, October 2009

KOMENTARZE DLA AGE OF ORACLES: TARA`S JOURNEY