Tryb wieloosobowyPC GryGry na MacDarmowe GryGry OnlineUkrytymi Przedmiotami
7 Wonders: Ancient Alien Makeover gra
4.027027027027
37

7 Wonders: Ancient Alien Makeover

Ciesz się nową, zdumiewającą gra match-3 zatytułowaną 7 Wonders: Ancient Alien Makeover! Będziesz musiał zbudować nowe cudy z pomocą nowoczesnej technologii kosmitów! Zbuduj własny arsenał bonusów i doładowań, zdobywaj zasoby by tworzyć kolejne cuda świata. Kto wie, może poszczęści ci się na tyle, że zbudujesz własna wioskę? Zdobądź niezwykłe doświadczenie z 7 Wonders: Ancient Alien Makeover! Pobierz grę całkowicie za darmo i baw się dobrze!

7 WONDERS: ANCIENT ALIEN MAKEOVER ZRZUTY EKRANU

7 WONDERS: ANCIENT ALIEN MAKEOVER RECENZJA DOUBLEGAMES

   
   

Stare cuda świata są niezwykle ciekawe i każdy je podziwia, ale co byłoby gdybyśmy mogli zbudować jeszcze doskonalsze, bardziej zaawansowane, piękniejsze i po prostu lepsze budowle, które posłużą jako nowe cuda świata? To ciekawa koncepcja a gra zatytułowana 7 Wonders: Ancient Alien Makeover zabierze nas w ciekawą podróż budowania cudów świata, ale tym razem z pomocą kosmitów i ich zaawansowanych technologii! Przygotuj się na nowe inspiracje w tej niezwykłej budowlanej przygodzie!.. Read more

7 Wonders: Ancient Alien Makeover posiada bardzo optymistyczną i futurystyczna fabułę i idzie mniej więcej tak: ludzie i kosmici pracują razem, łącząc siły i moce by budować nowe posągi i budowle, które będzie podziwiał cały świat. Ludzie zaopatrują kosmitów w potrzebne zasoby, które napędzają kosmiczne maszyny, jak klejnoty i minerały, podczas gdy kosmici uczą ludzi jak korzystać z zaawansowanej kosmicznej technologii i budować bardziej efektownie Rozmaite lokacje już na ciebie czekają, od Europy po Amerykę...To ciekawa i wciągająca fabuła, trzeba przyznać...

Jeśli chodzi o grę w 7 Wonders: Ancient Alien Makeover, która jest grą single player, match-3 przygoda, jest ona wspaniała i odmienna od innych! Oczywiście, podstawowe zasady są proste, składanie trzech lub więcej kawałków tego samego koloru, jednak jest tu innowacyjny dodatek: gdy wszystkie płytki są już gotowe kolejnym zadaniem jest osiągnięcie dna poziomu, jednak nie martwcie się, nie utkniecie tu na długo, bo jest tu wiele doładowań i ruchów specjalnych, których możecie używać. Jeśli chodzi o doładowania, otrzymujemy je łącząc cztery lub pięć części, i czasami, można je aktywować ręcznie, gdy napotykamy kilka różnych rzeczy, na przykład, doładowanie X oczyszczamy wszystko w kształcie X, itd.. W grze zarobimy niezwykłe materiały budowlane jak mocne drewno lub też solidny metal albo cenne złoto. Te zbieramy gdy łączymy różne kawałki specjalne, co powoduje, że bardziej przykładamy się do gry. Poza tym, budujemy także całe miasta z parkami, ławkami i ludźmi. Budowanie miast jest o tyme ciekawe, że urozmaica grę.

7 Wonders: Ancient Alien Makeover ma zdecydowanie więcej zalet, szata graficzna i dźwięki są wśród nich. Przykładowo, grafika świetna, błyszcząca, jasna i kolorowa, tworząca atmosferę świata cudów, co daje nam fantastyczne doświadczenie. Wszystkie te maleńkie szczegóły są doskonałe, wszystko idealnie zrównoważone i wykonane. Dźwięki są znośne, nie anielskie, ale bardzo dobre i nie nudne, co bardzo ważne.

Podsumowując, 7 Wonders: Ancient Alien Makeover jest świetna grą , w która zagrać powinien każdy fan gier match-3. Pochodzi ona od dewelopera Mumbo Jumbo i pokazuje nam wszystkim jak powinna wyglądać prawdziwa gra. Powinna mieć doskonałą grafikę, która zapiera dech w piersiach, miłą muzykę i oczywiście ciekawą fabułę, którą byłaby porywająca i grę, która wciągnie cie bez reszty ofiarując ci przy tym godziny wyśmienitej zabawy. Nie ważne czy wybierzecie wersje demo czy też zakupicie pełna wersję gry, czeka was niezapomniana frajda z 7 Wonders: Ancient Alien Makeover!

Wymagania Systemowe

OS: Windows XP/Windows Vista/Windows 7

CPU: 2.0 GHz

RAM: 1024 MB

DirectX: 9.0

Hard Drive: 267 MB