Tryb wieloosobowyPC GryGry na MacDarmowe GryGry OnlineUkrytymi Przedmiotami
7 Wonders: Magical Mystery Tour gra
2.935
200

7 Wonders: Magical Mystery Tour

Szukasz najlepszej gry match-3? Poddaj próbie swoje talenty match-3 w nowej, bombowej grze pt. 7 Wonders: Magical Mystery Tour!Wyrusz w niezwykłą podróż do niewiarygodnych miejsc i dopasuj tajemnicze runy by przywrócić ich wspaniałe krajobrazy. Naprawiaj wszystkie cuda na całym świecie byśmy mogli się nimi znów cieszyć. Czy potrafisz zebrać wszelkie potrzebne zasoby by naprawić te niesamowite miejsca? Pobierz 7 Wonders: Magical Mystery Tour całkowicie za darmo by przywrócić tym miejscom ich dawna chwałę.

7 WONDERS: MAGICAL MYSTERY TOUR ZRZUTY EKRANU

7 WONDERS: MAGICAL MYSTERY TOUR RECENZJA DOUBLEGAMES

   
   

Nie jest tajemnicą, że gry z gatunku match-3 są absorbujące lecz jednocześnie dość sztywne. Tylko doświadczenie deweloperzy jak np. Mumbo Jumbo mogą zaprezentować nam wspaniałą grę tego typu... Read more

Zatem, 7 Wonders: Magical Mystery Tour jest nową grą match-3, którą charakteryzuje wspaniałe, zachwycające środowisko i otoczenie. Podążając za fabułą, naszym zadaniem jest, wraz ze swoimi pracownikami, pomóc ludziom przebudowywać różne, legendarne miejsca na całym świecie. Cała gra bazowana jest na klasycznej grze match -3. Łączenie trzech lub więcej identycznych symboli by oczyścić planszę jest znajomą techniką w grach tego typu i wszyscy gracze są doskonale z nią zaznajomieni.

Wspaniałe wykonanie wizualne rekompensuje wszelkie braki w grze dokładając się niezmiernie do całokształtu środowiska, w którym się znajdujemy. Efekty wizualne i podkład muzyczny są świetne i tworzą wspaniałą atmosferę, odpowiednią nawet dla najwybredniejszych graczy. Miło jest oglądać dobrze zanimowane sceny z dobrą dawką humoru. Postacie są przeurocze i zawsze potrafią nas rozbawić.

Nie ma złych rzeczy, które można powiedzieć o grze 7 Wonders: Magical Mystery Tour. Pomimo faktu, że gra niewiele różni się od podobnych gier tego typu, ta gra jest niesamowicie wciągająca. Jeśli raz spróbujesz, poczujesz jakbyś grał w nią już milion razy a pomimo tego, gra jest wciąż tak samo ciekawa i wciągająca. Mumbo Jumbo z pewnością wie jak przekształcić zwyczajna grę w niezwykłe przeżycie. Miłej zabawy!