Tryb wieloosobowyPC GryGry na MacDarmowe GryGry OnlineUkrytymi Przedmiotami
Winemaker Extraordinaire gra
3.6060606060606
33

Winemaker Extraordinaire

Gatunek: Na czas

Maria Bellaventura ma już dosyć szalonego życia. Pracuje jako prawnik w korporacji i dobrze zarabia, ale w głębi serca pragnie wieść spokojne życie. Niestety nic z tego, gdyż właśnie odziedziczyła jedną z najstarszych włoskich winnic. Pomóż jej poprowadzić nowy interes i odszukać 15 części słynnego winiarskiego przepisu jej wuja, które zostały przekazane jego następcom. Zdobądź tajemniczy przepis i rób najlepsze wino na świecie we wspaniałej grze na czas - "Winemaker Extraordinaire"!

WINEMAKER EXTRAORDINAIRE RECENZJA DOUBLEGAMES

   
   

Omawiamy grę na czas wyprodukowaną przez firmę Merscom, sp.z o.o. “The Winemaker Extraordinaire”. Grając jako Maria Bellaventura, która odziedziczyła włoską winnicę, rozpoczynasz nowe życie pełne przygód i… wina, idąc naprzód, aby przeobrazić małą, wiejską winnicę w międzynarodowe imperium winiarskie! Dziadek Marii podarł legendarny przepis Vino Ultimate na kawałki i rozdał je członkom gildii po jej rozwiązaniu. Twoim celem jest zebranie wszystkich części, przywrócenie zgody pomiędzy 15 członkami gildii winiarzy oraz zostanie jej członkiem... Read more

Gra jest bardzo wciągająca dzięki różnorodnym mini-grom i miejscom, przyjemnej fabule i szczegółowym opisom postaci. Zdobędziesz interesujące informacje o procesie produkcji wina oraz o charakterystycznych cechach poszczególnych typów wina itd. Jak już wspomnieliśmy, grze towarzyszą przyjemne widoki, a grafika jest dopracowana i posiada pewne elementy w stylu retro.

Wydaje nam się, że świeżo-upieczeni miłośnicy tego gatunku z pewnością docenią tą grę, zaś jeśli chodzi o doświadczonych graczy… cóż, “The Winemaker Extraordinaire” nie jest zbyt dużym wyzwaniem, ale jest grą świeżą, pouczającą i ekscytującą!