Tryb wieloosobowyPC GryGry na MacDarmowe GryUkrytymi Przedmiotami
Victorian Mysteries: The Yellow Room gra
2.1935483870968
31

Victorian Mysteries: The Yellow Room

Młoda kobieta cudem przeżyła po tym jak została zaatakowana w swoim pokoju w środku nocy, jednak napastnik zdołał uciec! Z pokoju można uciec dwoma wyjściami: przez zablokowane okno lub zaryglowane drzwi! To wszystko I więcej czeka na ciebie w nowej, niezwykłej grze HO pt. Victorian Mysteries: The Yellow Room! Przenieś sie do ery wiktoriańskiej, znajdź napastnika I dowiedz sie jak się stamtąd wydostał! Pobierz Victorian Mysteries: The Yellow Room już teraz, zupełnie za darmo I znajdź odpowiedzi na wszystkie pytania. Powodzenia!

Pobierz grę

for Windows


Ta gra dostępna jest także dla : iPad & iPhone

WYPRÓBUJ WSPANIAŁE WCZEŚNIEJSZE I DALSZE CZĘŚCI GRY VICTORIAN MYSTERIES: THE YELLOW ROOM

VICTORIAN MYSTERIES: THE YELLOW ROOM RECENZJA DOUBLEGAMES

   
   

Zbadanie sprawy morderstwa nie jest raczej nowym pomysłem na grę HO jednak jest niezmiernie popularny wśród większości programistów. Jeśli ci zaś są dość twórczy i pomysłowi, dadzą radę ożywić każdą opowieść. Na szczęście, Victorian Mysteries: The Yellow Room zrobiona jest przez programistów z wyobraźnią – Freeze Tag... Read more

Podobnie jak dwie wcześniejsze gry (Mystery Masterpiece: The Moonstone, Mystery Masterpiece: Woman in White), Victorian Mysteries: The Yellow Room daleka jest od oryginalności, jednak jest dobrym przykładem gry HO. Jest tu dosłownie wszystko, czego zazwyczaj szukamy w grach tego typu

Pasjonująca historia Victorian Mysteries: The Yellow Room zajmuje 5 opasłych rozdziałów. Jest tu mnóstwo tajemniczych faktów, duchów i innych dziwactw. Gra jest gładka, być może brak tu dynamizmu jednak wciąż jest niezła. Sceny HO trudniejsze niż kiedykolwiek. Przycisk podpowiedzi ładuje się dość wolno nawet w trybie casual i można go użyć tylko w scenach z ukrytymi przedmiotami. Na szczęście, wszystkie te sceny są miłe do przeszukiwania! Odmiennie od reszty gry, mini-gry są po tej łatwiejszej stronie i można je łatwo ominąć.

Interfejs Victorian Mysteries: The Yellow Room jest dobry i niezawodny. Znajdziemy tu również mapę, która zawsze będzie pomocna dla tych, którzy lubią jak się im pomaga. Mapa wskazuje jeśli cos zostało ukończone czy miejsce do którego trzeba się udać. Co więcej, zaopatrzona jest także w listę zadań. Niestety, nie można używać mapy jako środka transportu z miejsca na miejsce. Jednak nie jest to wielki problem.

Ze strony wizualnej, Victorian Mysteries: The Yellow Room jest przejrzysta, choć sceny przerywnikowe z zamaskowanym facetem są dość dziwaczne. Jeśli chodzi o wykonanie plastyczne, jest doskonałe i zasługuje na wspaniałą pochwałę.

Podsumowując, jest to świetna okazja by użyć swoich umiejętności lub po prostu świetnie się bawić!