Tryb wieloosobowyPC GryGry na MacDarmowe GryGry OnlineUkrytymi Przedmiotami
Vampireville gra
4.5
158

Vampireville

W nowej grze typu ukryte obiekty będziesz badać tajemniczą historię dotyczącą Zamku Malgrey! Rząd zamierza sprzedać zamek, a Ty zostałeś obarczony tym odpowiedzialnym zadaniem. Ale bądź ostrożny, poprzedni pośrednicy oszaleli! Możesz pobrać grę Vampireville bezpłatnie i rozszyfrować sekrety zamku! Baw się dobrze, grając w tą ciekawą grę przygodową! Powodzenia!

VAMPIREVILLE ZRZUTY EKRANU

VAMPIREVILLE RECENZJA DOUBLEGAMES

   
   

Po kilku słabych grach typu ukryte obiekty, zatęsknilismy za czymś nowym i intrygującym. Vampireville - nowiuteńka gra przygodowa typu ukryte obiekty od Nevosoft zaspokoi nasze wygłodniałe pragnienie.                                                      Zgodnie z fabułą w grze wcielisz się w postać rzeczoznawcy od mieszkań, któremu polecono wykonanie oszacowania Zamku Margley. Uważasz, że to proste zadanie? A tak przy okazji, poprzedni rzeczoznawcy, których tam wysłano, oszaleli. Czy dasz radę ukończyć zadanie nie tracąc zmysłów, odkryć więcej na temat tego dziwnego zamku i dowiedzieć się dlaczego Twoi koledzy zwariowali?                                                                .. Read more

To raczej rzadkie, kiedy gra typu ukryte obiekty może pochwalić się fabułą. Jeśli chodzi o Vampireville, jej zdumiewająca opowieść zapewnia grze powab i niepowatrzalny urok. Historia posuwa się naprzód rozdział za rozdziałem, tak jak to się dzieje w dobrze napisanej powieści kryminalnej. Znajdziesz tam czytane dialogi i przerywniki. Wyjątkowo zaskakujące jest to, że producenci z Nevosoft postanowili wprowadzić do gry animacje bohaterów w formacie 3D! A główny bohater wygląda jak Keanu Reeves!

Rozgrywka gry Vampireville bardziej przypomina grę typu point-and-click niż klasyczną grę typu I-spy. W grze występuje także mnóstwo zadań, począwszy od zagadek, a skończywszy na logicznych zadaniach. Na szczęście, producenci dodali zagadkom trochę oryginalności dzięki świeżości i ciekawym rozwiązaniom. Tutaj nie musisz patrzeć na dwa zdjęcia i odnajdywać różnice pomiędzy nimi, tym razem musisz znaleźć na nich podobieństwa! Szczerze mówiąc, wszystkie zagadki są proste, ale nie nudne. Wydaje się, że to jedna z tych gier, w których musisz dużo klikać, żeby przesuwać przedmioty i przechodzić przez kolejne rozdziały. Z pewnością, wyróżnia się ona spośród innych gier o podobnej tematyce. Dziękujemy Nevosoft za Vampireville.