Tryb wieloosobowyPC GryGry na MacDarmowe GryGry OnlineUkrytymi Przedmiotami
Wampiry vs. Zombie gra
3.362962962963
270

Wampiry vs. Zombie

Gatunek: Na czas

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się kto jest bardziej niebezpieczny: wampir czy zombie, nowa gra pt. Wampiry vs. Zombie od Alawar Entertainment pomoże ci znaleźć odpowiedź na to pytanie! Historia zaczyna się gdy afrykański dyktator powołał do życia armie zombie i rozkazał im podbić świat, po czym dały znać o sobie wszystkie wampiry!

WAMPIRY VS. ZOMBIE ZRZUTY EKRANU

WAMPIRY VS. ZOMBIE RECENZJA DOUBLEGAMES

   
   

Przygotujcie się na zetknięcie z kolejną , szaloną grą fantasy od Alawar Entertainment zatytułowanej Vampires vs. Zombies! Jeśli dostrzegasz podobieństwo do Plants vs Zombies od Popcap, jesteś w błędzie. Nowa gra nie jest kontynuacją wspomnianego wyżej tytułu ale całkowicie niezwykłą produkcją dla samych programistów... Read more

Wkraczamy tu w zawikłana fabułę, która toczy się wokół afrykańskiego dyktatora, który chce przejąc kontrolę nad światem z paskudną armią Zombie. Można ich pokonać jedynie jeszcze gorszymi stworzeniami. Tu wkracza twoja drużyna, drużyna Wampirów!

Jako, że Vampires vs. Zombies jest dość odmienna od gier typu farma, tytuł ten podobny jest raczej do sedna formuły Farm Frenzy. Wykorzystywanie różnorodnych maszyn do celów produkcyjnych, co pomaga w zwalczaniu zombie jest znajomym procederem dobrze znanym fanom Farm Frenzy. Nie fair byłoby jednak nie wspomnieć o wyjątkowości systemów doładowań i udoskonaleń. Cele i stawiane przed graczami wyzwania różnią się z poziomu na poziom, co utrzymuje świeżość gry do samego końca. By gra była jeszcze ciekawsza, od czasu do czasu, na mapę pada gigantyczny promień słońca, którego trzeba uniknąć używając do tego specjalnego przedmiotu, w innym wypadku, wampiry mogą zostać unicestwione.

Oczywiście jest tu również wiele innych gagów, które wywołują uśmiech. Jeśli chodzi o całość środowiska w Vampires vs. Zombies, szczerze mówiąc nie mogłoby być lepsze. Wykonanie wizualne jest ciemne o subtelnym, kolorowym dotyku, a w tym samym czasie jest bardzo przejrzyste i świetnie dopracowane.

Jedną z wad gry jest limit czasowy na rundy bonusowe. Niemożliwe jest zatem ukończenie poziomu w takim czasie by zyskać bonus, wyłączając poziom pierwszy. Gonitwa za runda bonusową może sprawić, że gra będzie wyglądać jak gonitwa. Jednak czego oczekiwaliśmy po szaleńczej (frenzy) grze?

Dla takiego typu gry jest to naprawdę marginesowa sprawa, która nie może popsuć całości wykonania i efektu. Jest to świetnie dopracowana, podchwytliwa i zabawna gra dla wszystkich graczy o czarnym poczuciu humoru.