Tryb wieloosobowyPC GryGry na MacDarmowe GryUkrytymi Przedmiotami
Vacation Quest: Australia gra
3.2222222222222
36

Vacation Quest: Australia

Witamy w Australii! 28 malowniczych lokacji czeka na ciebie w Vacation Quest: Australia!Ta fascynująca wirtualna podróż przyniesie ci mnóstwo pozytywnych wrażeń i da ci możliwość odwiedzenia odległych krajów bez opuszczania przytulnego pokoju. Rozkoszuj się pięknymi scenami i wystaw na próbę swoje umiejętności HO, rozwiązując match-3 i łamigłówki mahjong Tony sprytnych ukrytych obiektów musisz odkryć sam w tej nowej, darmowej grze Vacation Quest: Australia. Gotowy wyruszyć w ta ekscytującą podroż już teraz? Ruszaj!

VACATION QUEST: AUSTRALIA ZRZUTY EKRANU

WYPRÓBUJ WSPANIAŁE WCZEŚNIEJSZE I DALSZE CZĘŚCI GRY VACATION QUEST: AUSTRALIA

VACATION QUEST: AUSTRALIA RECENZJA DOUBLEGAMES

   
   

Jeśli szukasz pustej i powtarzającej się gry, Vacation Quest: Australia będzie idealna. Jednakże, tytuł ten może stanowić doskonała odmianę od wszystkich wyszukanych gier HO przygoda i łamigłówki... Read more

Vacation Quest: Australia jest drugą częścią serii oferującym ponad 30 scen do zbadania. Tytuł ten jest czystą grą HO z ponad 2.300 przedmiotami do znalezienia. Fabuła ogranicza się do kilku przerywnikowych scen, które nam ja przedstawiają. Nie ma tu wolności w przemierzaniu scen: przechodzisz po prostu ze sceny na kolejną. Fani prostoty lub początkujący gracze w tym gatunku będą z pewnością zadowoleni. Od czasu do czasu Vacation Quest: Australia oferuje nam lekkie mini-gry czy łamigłówki. Wszystkie układanki lub gry match-3, szukanie słów są niezmiernie powolne, nudne i bez wyobraźni. Dzięki odpowiedniej grafice nie ma większych problemów z ukrytymi obiektami. Niestety, wybór ukrytych przedmiotów jest nijaki i wiele z nich mogłoby przenosić się ze sceny na scenę. Jednak większość z nich łatwo znaleźć. Muzyka nijaka, za to odpowiednia do tej gry.

Jeśli macie ochotę na chwilę relaksu, lub po prostu macie dość wielkich gier przygodowych, Vacation Quest: Australia będzie dla was idealna. To ten przypadek gry kiedy powinno się spróbować wersji darmowej zanim pobierze się pełną. W każdym razie, życzymy udanej zabawy!