Tryb wieloosobowyPC GryGry na MacDarmowe GryGry OnlineUkrytymi Przedmiotami
Urban Legends: The Maze gra
3.9166666666667
12

Urban Legends: The Maze

Nie jest tajemnicą, że telewizja niszczy komórki mózgowe, ale niespodzianka jest to, że może nawet zabić. Urban Legends: The Maze jest nową grą przygodową z gatunku ukryte obiekty, która wciąga nas w samo centrum tajemniczej sprawy...morderstwa! Najbardziej popularny reality show nagle kończy się gdy podczas finału umiera jeden z uczestników a większość znika. Zaniepokojone rodziny zaginionych proszą cię o pomoc w ich odnalezieniu. Przemierzanie dziwacznych lokacji i pułapek, które tworzą Urban Legends: The Maze dowodzi, że jest to jedno z najbardziej interesujących dochodzeń, które prowadziłeś. Pobierz grę całkowicie za darmo a nie pożałujesz żadnej spędzonej przy niej godziny!

Jeśli potrzebujesz pomocy w rozwiązaniu określonej zagadki lub znalezieniu jakiegoś obiektu, możesz bezpłatnie pobrać nasz przewodnik po strategii gry Urban Legends: The Maze. Zdobądź szczegółowy opis trasy oraz wskazówki, jak ukończyć wszystkie poziomy, nie pomijając ani jednej ukrytej opcji gry całkowicie za darmo!

URBAN LEGENDS: THE MAZE ZRZUTY EKRANU

URBAN LEGENDS: THE MAZE RECENZJA DOUBLEGAMES

   
   

Od kilku lat słyszy się o wpływie reality show na ludzi i jak niszczą one nasz mózg, jednak nikt nie spodziewał się, że program ten jest w stanie zabić w dosłownym znaczeniu tego słowa!Urban Legends: The Maze jest niesamowitą, nową i ekscytującą grą z gatunku ukryte obiekty od Big Fish Games! Fabuła nawiązuje do popularnego reality show „The Maze”, gdzie jeden z uczestników umiera przed kamerą a reszta zostaje uznana za zaginionych! Zaintrygowany? Żadne z tych wydarzeń nie miało miejsca w świecie gier... Read more

Twoim zadaniem jest rozwiązywanie łamigłówek i przechodzenie scen z ukrytymi obiektami by zyskać potrzebne przedmioty i trzymać się z dala od niebezpieczeństw. Jednak nie pozostaniesz bez pomocy. Klikając na przestrzeń interaktywną będziesz miał dostęp do opisu ogólnego, a drugie kliknięcie pomoże ci dać kolejną wskazówkę, co więcej kliknięcie w przycisk podpowiedzi pomoże ci odkryć twój następny krok. Jeśli jednak wolisz sam dojść do wszystkiego, powinieneś spróbować podążać za mapą dołączoną do pamiętnika; zakodowana kolorystycznie by wskazać miejsca, w których musisz coś zrobić.

To fantastyczna gra, która przyciąga uwagę graczy. Szata graficzna jest świetnie zrobiona, jednak ogólnie rzecz biorąc grafika nie grzeszy świetnością. Sceny z ukrytymi obiektami są dobrze zrobione. Założenia fabuły zostały osiągnięte. Designerzy zaoferowali mapę, z której prawie nie skorzystałem. Łamigłówki były ciekawe i dorównywały poziomowi trudności. Gra jest na tyle dobrze zrobiona, że przegląd nie jest konieczny.

Z takim zapleczem niektórzy polubią grę, a niektórzy nie. Jednak wszyscy stwierdzą, że Urban Legends: The Maze jest świetną grą na deszczowe dni i wtedy, gdy nie ma nic do roboty.

Nic nie powstrzyma cię przed rozpoczęciem gry w Urban Legends: The Maze. Gwarantujemy ci świetna zabawę przez 6 godzin lub więcej!  Zanurzysz się w tą zniewalającą atmosferę a pod koniec przygody wszystkie tajemnice i sekrety znajdą swoje wytłumaczenie!