Tryb wieloosobowyPC GryGry na MacDarmowe GryGry OnlineUkrytymi Przedmiotami
Unsolved Mystery Club: Ancient Astronauts Collector's Edition gra
3.3478260869565
23

Unsolved Mystery Club: Ancient Astronauts Collector's Edition

Czy w zamierzchłych czasach byli astronauci? Pięciu śmiałków z Unsolved Mystery Club (Klubu Nierozwikłanych Tajemnic) próbuje tą sprawę wyjaśnić. Jednak tuz po rozpoczęciu poszukiwań giną bez śladu! I tu zaczyna się gra Unsolved Mystery Club: Ancient Astronauts Collector's Edition. Jeśli chcesz odkryć sekrety przeszłości i odwiedzić egzotyczne miejsca we wszechświecie zagraj już teraz! Znajdź dowody życia pozaziemskiego i pomóż podróżnikom powrócić do domu. Pobierz za darmo Unsolved Mystery Club: Ancient Astronauts Collector's Edition i włącz się w międzyplanetarne śledztwo!

UNSOLVED MYSTERY CLUB: ANCIENT ASTRONAUTS COLLECTOR'S EDITION ZRZUTY EKRANU

WYPRÓBUJ WSPANIAŁE WCZEŚNIEJSZE I DALSZE CZĘŚCI GRY UNSOLVED MYSTERY CLUB: ANCIENT ASTRONAUTS COLLECTOR'S EDITION

UNSOLVED MYSTERY CLUB: ANCIENT ASTRONAUTS COLLECTOR'S EDITION RECENZJA DOUBLEGAMES

   
   

Unsolved Mystery Club: Ancient Astronauts jest drugą częścią serii od Big Fish Games. Można podać zarówno pozytywne jak i negatywne strony gry. Jest ona zdecydowanie bardziej dopracowana i dłuższa niż poprzednia część chociaż Unsolved Mystery Club: Ancient Astronauts nie może być nazywana nienaganną jeśli chodzi o kilka aspektów... Read more

Czy w dawnych cywilizacjach miały miejsce wyprawy w kosmos? Pięciu naukowców stara się znaleźć odpowiedź na to pytanie, szukając plusów i minusów teorii konspiracyjnych dotyczących tego zagadnienia. Jednak to dochodzenia wplątuje ich w pewna tajemnicę i naukowcy znikają. Jeśli chodzi o fabułę jest dość specyficzna i przerośnięta, a grywalność przez którą jest przekazana powoduje, że historia jest pokręcona. Chodzi o to, że w miarę rozwoju gry kazdy kolejny rozdział staje się krótszy i mniej interesujący. Poziom trudności zmniejsza się zamiast wzrastać. Wygląda na to, ze deweloperom kończył się czas lub pieniądze na wypuszczenie projektu. Początek gry jest poukładany i ma ręce i nogi, podczas gdy zakończenie jest niechlujne i bez wyrazu. Niestety, spektakularny początek zmienia się w pospieszny koniec a gracz ledwie zobaczy to, czego się spodziewał.

Jeśli chodzi o szatę graficzną i podkład muzyczny Unsolved Mystery Club: Ancient Astronauts są bez zarzutu. Fantastycznie zrobione tło i cudownie stworzone postaci. Gra przyciąga wizualnie. Unsolved Mystery Club: Ancient Astronauts nie jest grą, w której trzeba wyłączać dźwięk. Muzyka różni się w zależności od lokacji i jest bardzo przyjemna. Jednym z najlepszych przykładów tematu muzycznego są egipskie melodie.

Unsolved Mystery Club: Ancient Astronauts jest gra zdecydowanie wartą uwagi. Pomimo paru niedociągnięć, może zaoferować ci świetna rozrywkę i pomóc ci rozwijać swoje umiejętności w poszukiwaniu ukrytych obiektów.