Tryb wieloosobowyPC GryGry na MacDarmowe GryGry OnlineUkrytymi Przedmiotami
Unfinished Tales: Illicit Love Collector's Edition gra
3.6923076923077
13

Unfinished Tales: Illicit Love Collector's Edition

Urocza, bajkowa przygoda czeka na ciebie w nowej grze HO zatytułowanej Unfinished Tales: Illicit Love Collector's Edition! Ocal księżniczkę Thumbelinę i jej ukochanego księcia, którego porwała Królowa Kruków w środku twojego wesela. Musisz pomóc księżniczce uciec z lochów i nie pozwól by królowa poślubiła twojego księcia. Powstrzymaj zło, zbadaj królestwo, rozwiązuj różnego rodzaju łamigłówki i pokonaj zła królową! Pobierz Unfinished Tales: Illicit Love Collector's Edition i baw się dobrze z tą wspaniałą grą! Powodzenia!UNFINISHED TALES: ILLICIT LOVE COLLECTOR'S EDITION ZRZUTY EKRANU

WYPRÓBUJ WSPANIAŁE WCZEŚNIEJSZE I DALSZE CZĘŚCI GRY UNFINISHED TALES: ILLICIT LOVE COLLECTOR'S EDITION

UNFINISHED TALES: ILLICIT LOVE COLLECTOR'S EDITION RECENZJA DOUBLEGAMES

   
   

Chcielibyście więcej gier HO o tematyce bajkowej? Jeśli czekacie na grę tego typu, możecie przestać czekać! Nowa grę tego typu pochodzi od dewelopera Elephant Games, który tym razem przeszedł samego siebie, ponieważ Unfinished Tales: Illicit Love jest wspaniałą grą HO, która zwiera najwspanialsza baśń! Przygotujcie się na walkę dobra ze złem, na wspaniałą miłosną opowieść i jeszcze lepsze przygody... Read more

Unfinished Tales: Illicit Love jest gra single player z gatunku ukryte obiekty, która idealnie łączy w sobie elementy łamigłówek i przygody. Gra musi spełniać nasze oczekiwanie a w tym przypadku deweloper zrobił to jak należy. Po pierwsze, są tu trzy poziomy trudności: zwykły, zaawansowany i trudny. Po wybraniu poziomu, można dostosować ekran, grafikę i dźwięki, co jest świetną możliwością w tego typu grach. Po przystąpieniu do gry stajemy oko w oko z dziesięcioma scenami z ukrytymi obiektami, ponad piętnastoma łamigłówkami i mini-grami i innymi rzeczami. Sceny HO są mieszaniną teksu i interaktywnych scen, dobrze zrobionych, choć czasem można odnieść wrażenie, że są one nieco zagracone. Dobrą rzeczą jest to, że nie są nudne, bo oddzielone są łamigłówkami i mini-grami. Te zaś są całkiem nowe, a prawie z każdą z nich jest jakiś temat lub zwrot akcji, lub też coś, co czyni samą grę nowa i ekscytującą. Zagracie w Szymon mówi, poruszające się kawałki i przyciski, itp.. Jeśli zdarzy wam się utknąć, jest pomocny system podpowiedzi. Jest także mapa do szybkich podróży. Są tu też osiągnięcia i nasze zbiory w postaci motyli.

Kolejna cecha Unfinished Tales: Illicit Love z pewnością przekona was by pobrać darmową wersję demo lub też zakupić pełna wersję gry! Fabuła gry oparta jest na bajce, która mówi mniej więcej o tym: księżniczka Thumbelina, mała bohaterka o wielkim sercu, poznaje księcia w którym się zakochuje. Młodzi decydują się na ślub, jednak w ten wyjątkowy dzień, Królowa Kruków zjawia się i wszystko rujnuje porywając księcia. My wcielamy się w rolę Thumbeliny i naszym zadaniem jest ocalenie księcia! Na naszej drodze spotykany mnóstwo złych potworów, jak kruki i ogniste stwory, które trzeba pokonać by ocalić księcia!

Kolejną wspaniałą cechą gry jest szata graficzna, muzyka i efekty dźwiękowe. Doświadczenia wizualne są wspaniałe, przejrzyste i jasne, sceneria jest kolorowa i dopracowana. Podkłady głosowe są zrobione profesjonalnie a muzyka jest dobra. Efekty dźwiękowe nie są denerwujące i możne dostosować je opcjami.

Podsumowując, Unfinished Tales: Illicit Love jest wspaniałą grą HO/Puzzle/Przygoda single player pochodzącą od Elephant Games. Mogą być dumni z jasnej, kolorowej grafiki, innowacyjnej gry i wciągającej fabuły. Dźwięk jest świetny i tworzy wspaniałą, magiczną atmosferę...Pomimo paru niedociągnięć, gra wciąż jest niezwykła, więc zagrajcie teraz a z pewnością nie będziecie żałować tej decyzji!