Tryb wieloosobowyPC GryGry na MacDarmowe GryGry OnlineUkrytymi Przedmiotami
Treasures of the Serengeti gra
2.8636363636364
22

Treasures of the Serengeti

Ta historia opowiada o młodej szamance, która próbuje zrobić twoją wioskę zamożną. Pomóż jej zrealizować swoje marzenie w nowej grze Treasures of the Serengeti z kategorii „dopasuj trzy jednakowe ”! Żeby wzbogacić wioskę musisz rozwiązać wszystkie układanki i znaleźć kosztowne kamienie! Pobierz za darmo nową grę Treasures of the Serengetii i ciesz się niepowtarzalnym muzyką. Odbuduj wioskę! Powodzenia!

TREASURES OF THE SERENGETI RECENZJA DOUBLEGAMES

   
   

Gra Treasures of the Serengeti od I-Play pozytywnie wyróżnia się pośród gier na podobny afrykański temat. Zadaniem tej nowej łamigłówki jest pomóc plemiennemu szamanowi odbudować jego wioskę i zwrócić dom dla jego ludzi kolekcjonując różne kamenie szlachetne. Chociaż Treasures of the Serengeti jest grą typu dopasuj 3, jednak ona bardzo się rożni od sobie podobnych. Zamiast tego żeby zwyczajnie zmieniać miejscami kamyczki, doświadczysz niezwykłą mieszankę tradycyjnych układanek oraz wyścigów na czas. A najwspanialsze jest to że kamyki sami obracają się i musisz tylko dopasować podobny kształt. W miarę jak będziesz robić postępy będą zjawiać się dodatkowi opcji co zrobi zabawę bardziej przyjemną. W tej grze nawet mini gierki nie powtarzają się, są  naprawdę zaskakująco śmieszne i wszystkie są na kulturowy temat... Read more

Treasures of the Serengeti odznacza się od gier tego typu chociaż by na przykład śmieszną muzyczką. Dobrze zrobiona graficznie oraz w sensie fabuły, proponuje masę nowych idei i możliwości. Ta gra wprawi że nie będziesz tęsknił. Dobra robota!

Wymagania Systemowe

OS: Windows XP/Vista

CPU: 1.0 GHz

RAM: 512 MB

DirectX: 7.0

Hard Drive: 92 MB