Tryb wieloosobowyPC GryGry na MacDarmowe GryGry OnlineUkrytymi Przedmiotami
Treasure Seekers: The Enchanted Canvases gra
3.5466666666667
75

Treasure Seekers: The Enchanted Canvases

W tej ekscytującej grze wybierzesz się w niezapomnianą podróż do rzymskiego zamku. Musisz pomóc Nelly ocalić jej brata. Wytrop złoczyńcę, który go uwięził, korzystając ze swojej umiejętności odkrywania ukrytych przedmiotów. Uratowawszy brata Nelly możesz dać niegodziwemu właścicielowi zamku nauczkę, odbierając mu wszystkie bogactwa! Nie bądź tchórzem, a spotka Cię nagroda!

Jeśli potrzebujesz pomocy w rozwiązaniu określonej zagadki lub znalezieniu jakiegoś obiektu, możesz bezpłatnie pobrać nasz przewodnik po strategii gry Treasure Seekers: The Enchanted Canvases. Zdobądź szczegółowy opis trasy oraz wskazówki, jak ukończyć wszystkie poziomy, nie pomijając ani jednej ukrytej opcji gry całkowicie za darmo!

TREASURE SEEKERS: THE ENCHANTED CANVASES RECENZJA DOUBLEGAMES

   
   

“Treasure Seekers 2: The Enchanted Canvases” firmy Artagon to gra ukrytych przedmiotów, w której musisz pomóc dziewczynie imieniem Nelly uwolnić jej brata z tajemniczego zamku... Read more

Gra jest raczej prosta, ale dostarcza świetnej zabawy. Istotne jest to, że większość przedmiotów, które znajdujesz związana jest z fabułą. Na przykład musisz znaleźć siekierę, żeby ściąć drzewo, z którego następnie robisz linę. To o wiele ciekawsze niż szukanie bezużytecznych przedmiotów z listy. Czasami będziesz musiał wrócić do wcześniejszych miejsc, aby coś odnaleźć. System podpowiedzi jest naprawdę pomocny. Poszukiwania ukrytych przedmiotów urozmaicone są różnymi mini grami. Są one dość trudne, ale możesz je pominąć. Możesz grać w dwóch trybach: Casual i Advanced. W tym pierwszym możesz o wiele częściej korzystać z podpowiedzi.

Grafika gry “Treasure Seekers 2: The Enchanted Canvases” jest genialna. Wszystkie przedmioty i miejsca są szczegółowo dopracowane. Kolorowe animacje wypełniają luki między poziomami, opowiadając Ci ekscytującą historię. Muzyka i efekty dźwiękowe podkreślają pełną napięcia atmosferę gry, w której roi się od wampirów, piratów i duchów.

Choć gra jest bardziej interesująca od pierwszej części, wciąż ma pewne wady. Niektóre obiekty są zbyt ciemne i trudno je dostrzec, a sama gra jest zbyt krótka. Byliśmy bardzo rozczarowani, kiedy się skończyła, jednak mimo to polecamy ją wszystkim fanom poszukiwania ukrytych przedmiotów!