Tryb wieloosobowyPC GryGry na MacDarmowe GryGry OnlineUkrytymi Przedmiotami
Tradewinds Odyssey gra
3.6
5

Tradewinds Odyssey

"Tradewinds Odyssey" to przygodówka z elementami gry strategicznej. Jako starodawny kupiec musisz podróżować po świecie, sprzedając wszędzie swoje dobra. Jednak uważaj, gdyż może pełne jest niebezpieczeństw. Piraci, konkurencja i inni zazdrośnicy będą próbowali zniweczyć Twoje przedsięwzięcie. Aby chronić interesy, dochody przeznaczaj na wzmocnienie swojej floty i stworzenie bezkonkurencyjnej potęgi na Morzu Egejskim! Pięciu najsilniejszych bohaterów i mnóstwo starożytnych bogów jest po Twojej stronie, więc nie trać czasu!

ZRZUTY EKRANU

VIDEO

WYPRÓBUJ WSPANIAŁE WCZEŚNIEJSZE I DALSZE CZĘŚCI GRY TRADEWINDS ODYSSEY

TRADEWINDS ODYSSEY RECENZJA DOUBLEGAMES

   
   

“Tradewinds Odyssey” to najnowsza gra przygodowa firmy Sandlot Games. Fani serii “Tradewinds” od dawna na nią czekali! Teraz w końcu mają szansę poznać dalszą część historii... Read more

W porównaniu do poprzedniej części, ta gra jest dużo prostsza i zabawniejsza. Podzielona jest na kilka zadań głównych, jak odnalezienie zaginionego dziedzica, czy też lekarstwa dla niektórych członków rodziny. Po wykonaniu tej misji możesz zacząć odwiedzać różne miasta i zarabiać pieniądze na sprzedaży dóbr. Potrzebujesz pieniędzy aby podróżować i ulepszać swoją flotę.

Jeśli nie grałeś w tą grę wcześniej, możesz grać w trybie łatwym. Wszystkie zadania i miejsca będą pokazane na specjalnej mapie, więc trudno będzie się pogubić. Jednak aby zmierzyć się z prawdziwym wyzwaniem, musisz zagrać w tryb przygody. Tutaj możesz wybrać własne miejsce!

Jeśli chodzi o grafikę, jest ona gorsza niż w poprzedniej części. Szczegóły miast są niezbyt dobre, w przeciwieństwie do poprzedniej gry, w której każde miasto wyglądało jak dzieło sztuki. Bitwy morskie także nie są już tak widowiskowe. Jednak dzięki temu - “Tradewinds Odyssey” jest o wiele łatwiejsza. Teraz każdy może cieszyć się tą niesamowitą grą przygodową bez względu na wiek i doświadczenie!