Tryb wieloosobowyPC GryGry na MacDarmowe GryGry OnlineUkrytymi Przedmiotami
Trade Mania gra
4.0714285714286
28

Trade Mania

Jak zostać milionerem? Wypróbuj nową, zdumiewającą symulacyjna strategię pt. Trade Mania i zrób pierwszy krok ku władzy! Głównym celem jest stanie się właścicielem wszystkich nieruchomości w różnych miastach i odstraszyć rywali. Ta wyzywająca i ekonomiczna gra pokaże ci jak zawładnąć rynkiem i stać się mistrzem Trade Mania. Pobierz grę już teraz i zamień swój sukces w wielką historię powodzenia. Strzeż się! Twoi oponenci deptaja ci po piętach!

TRADE MANIA ZRZUTY EKRANU

WYPRÓBUJ WSPANIAŁE WCZEŚNIEJSZE I DALSZE CZĘŚCI GRY TRADE MANIA

TRADE MANIA RECENZJA DOUBLEGAMES

   
   

Jeśli kochasz pieniądze, jeśli chcesz zostać milionerem i jeśli jesteś fanem gier strategicznych – przywitaj się z nową grą Trade Mania od Decovir Entertainment!.. Read more

Już po starcie gry zrozumiesz, że zasady są podobne do gry Monopoly – kupujesz różne nieruchomości, wynajmujesz jeśli ktoś nimi zarządza i za każdym razem, gdy wracasz w dane miejsce możesz wybudować tu domy.

Musisz być lepszy od swoich dwóch przeciwników i zarabiać więcej pieniędzy. Możesz budować różne landy zupełnie jak w Monopoly jednak dodatkowo możesz tu kupować lub sprzedawać produkty, które mają różne ceny w różnych miejscach by generować zyski. Gra jest zabawna, jest dobrym połączeniem strategii i gry planszowej; nie jest unikatowa ale doprawdy zajmująca.

Z czasem gra staje się bardziej interesująca. Jest możliwość przyspieszenia akcji przeciwników, co może być dość użyteczne.

Podczas gry dostajesz zadania, które wnoszą do gry uśmiech i nie pozwalają się nudzić. Zbuduj pewna ilość domów na jednym kawałku ziemi, kup większy samochód, handluj różnymi przedmiotami a zostaniesz nagrodzony. To fajna kombinacja: zabawna ale nie wariacka.

Grafika jest niezła ale nie najlepsza. Możesz zmieniać kolory tła tak by pasowały do twoich nieruchomości. Gra jest wystarczająco przejrzysta. Wszystko jest dobrze widoczne włącznie z napisami.

Muzyka jest urocza, ale szybko staje się denerwująca. Gorzej jest jednak grac bez muzyki, więc najlepiej ściszyć ją i zignorować.

Podsumowując, gra z pewnością spodoba się graczom jako fajna strategia. Pobierz ją już teraz z nie będziesz żałował!