Tryb wieloosobowyPC GryGry na MacDarmowe GryGry OnlineUkrytymi Przedmiotami
Tiger Eye: The Sacrifice gra
4.2777777777778
18

Tiger Eye: The Sacrifice

To już twoje drugie spotkanie z Delą, główną bohaterką nowej gry HO przygoda i łamigłówki o tematyce romansu. W grze pt. Tiger Eye: The Sacrifice , spotkasz tyle ciekawych zadań i zwrotów akcji, że łatwo dasz pochłonąć się atmosferze dramatu. Czy zdołasz pomóc Deli uciec od związku z Harim i ocalić jej najlepszego przyjaciela? Dasz radę wyprowadzić w pole mafię, która ściga nieszczęsnĄ dziewczynę? Wszystkie te wyzwania czekają na ciebie w tej nowej, darmowej grze Tiger Eye: The Sacrifice.

Pobierz grę

for Windows


Ta gra dostępna jest także dla : iPad

TIGER EYE: THE SACRIFICE ZRZUTY EKRANU

WYPRÓBUJ WSPANIAŁE WCZEŚNIEJSZE I DALSZE CZĘŚCI GRY TIGER EYE: THE SACRIFICE

TIGER EYE: THE SACRIFICE RECENZJA DOUBLEGAMES

   
   

Tiger Eye: The Sacrifice nie jest tylko nową grą HO przygoda od PassionFruit Games ale także długo oczekiwanym tytułem, który zapewniał nas, że napotkamy tu na wiele ciekawostek. Niestety, jest to kolejna marniutka gra z dziwaczna fabułą i męczącą grą... Read more

To już nasze kolejne spotkanie z Delą Reese, dzielną młoda kobietą, która posiada magiczne pudełko i własnego, podobnego do dżina, niewolnika o imieniu Hari. Tiger Eye: The Sacrifice rozpoczyna się sceną w której Dela dowiaduje się, że jej samochód uległ wypadkowi i jej przyjaciel Kit został porwany. Prowadzona „dziwnym fioletowym światłem” trafia do swojego rodzinnego miasteczka Rose Apple. Niedługo potem ten niezły początek zamienia się w dziwaczna historii, która staje się jeszcze bardziej cudaczna.

W Tiger Eye: The Sacrifice utkniemy na rozwiązywaniu łamigłówek, szukaniu przedmiotów i mini-grach, jednak uwolnimy się od standardowych scen z ukrytymi obiektami z listą przedmiotów do znalezienia. Zamiast tego, gra zachęca do zbadania każdego miejsca, klikając na przedmioty i rozwiązując łamigłówki na które się natkniemy. Na dole ekranu znajduje się ikonka zadań, która podpowiada nam czego mamy szukać. Z jednej strony, intuicyjna gra wygląda raczej wyzywająco, jeśli jednak nie graliśmy wcześniej w taki sposób, można czuć się nieswojo. Jednak największą wadą gry jest to, że kolejne zdarzenia nie mają sensu. Podczas gdy główny cel zostaje nam wyłożony na samym początku, kroki podejmowane ku jego osiągnięciu są sporadyczne. Większość czasu będziemy się błąkać po wielu rozmaitych scenach i miejscach rozwiązując sporadyczne mini-gry i łamigłówki. Gra mogłaby być obiecująca, jednak ciągłe powtórki nie pozwalają jej na stanie się lepszą.

Cukierkowa grafika jest dobra, jednak nie najlepsza. Głupiutkie dialogi i złe podkłady głosowe pogarszają sprawę. Warto zatem pomyśleć dwa razy zanim zasiądziemy do gry.