Tryb wieloosobowyPC GryGry na MacDarmowe GryGry OnlineUkrytymi Przedmiotami
Throne of Olympus gra
4.1666666666667
12

Throne of Olympus

Tuż po tym jak król bogów – Zeus zdecydował się oddać tron młodszym, rozpoczęła się prawdziwa walka młodych bogów! Po rozpatrzeniu wszystkich nominacji, Zeus zdecydował się wybrać swą córkę – Atenę. Teraz twoim zadaniem jest pokonać potężnych bogów Olimpu i pomóc Atenie objąć tron! Pobierz już teraz ta wyzywającą i kolorową grę match-3 Throne of Olympus i pomóż Atenie udowodnić, że zasługuje na to zaszczytne miejsce jako następca Zeusa!

THRONE OF OLYMPUS ZRZUTY EKRANU

THRONE OF OLYMPUS RECENZJA DOUBLEGAMES

   
   

Gdyby gra Throne of Olympus ukazała się na początku lat 90tych, powiedzielibyśmy „WOW”! Jednak w 2011 r. wygląda płytko i prowincjonalnie. Doprawdy nie obchodzi nas czy Kutawaves Games, rodzice tego projektu match-3, zagubili poczucie czasu czy też zabrakło im wyobraźni. Obchodzi nas tylko ciekawa i wyzywająca gra... Read more

Według fabuły, twoim zadaniem jest zwalczanie potężnych bogów Olimpu i różnorodne mistyczne stworzenia by objąć tron. Naturalnie ciężko jest wymyślić bardziej złożoną opowieść niż ta jeśli w grę wchodzi gatunek match-3. Zatem główny argument musi stanowić wciągająca gra. Jednakże, tu gra okazuje się być nudna i powtarzająca się. Przez cały czas trzeba robić te same rzeczy. Walka z wiatrem wydaje się być bardziej interesująca niż ta gra.

Jako ukoronowanie musimy dodać, że Throne of Olympus kopiuje większość cech Puzzle Quest 2. Przykładowo, nazwy zaklęć są identyczne do tych, na jakie natkniemy się w wyżej wspomnianym tytule.

Ze strony graficznej gra wygląda dość staroświecko i nie daje nam większej przyjemności. Podkład muzyczny trzeba od razu wyłączać, gdyż brzmi jak koncert rozstrojonych skrzypiec, które wydają drapiące i skrzypiące dźwięki.

Podsumowując, lepiej przejść obok szerokim łukiem i nie marnować cennego czasu na taką marnotę.