Tryb wieloosobowyPC GryGry na MacDarmowe GryUkrytymi Przedmiotami
Them: The Summoning gra
3.8888888888889
9

Them: The Summoning

W nowej historii detektywistycznej zatytułowanej Them: The Summoning stajesz się głównym podejrzanym o morderstwo swojego przyjaciela. Jednak nie masz z ta sprawą nic wspólnego, prawda?Weź udział w wyścigu do prawdy, podążaj za tropami, znajdź prawdziwego mordercę i ocal swoje dobre imię!Jak tylko zaczynasz własne śledztwo, odkrywasz, ze sytuacja jest o bardziej mroczna i niebezpieczna niż mogło ci się wydawać. Wyrusz do świata zjawisk paranormalnych, zbieraj wszystkie ukryte obiekty, graj w podchwytliwe mini-gry. Pobierz Them: The Summoning całkowicie za darmo i zanurz się w ekscytującej opowieści o zaufaniu, przyjaźni, niewierności i spisku.

THEM: THE SUMMONING ZRZUTY EKRANU

THEM: THE SUMMONING RECENZJA DOUBLEGAMES

   
   

Fabuła niezwykłego kryminały pt. THEM: The Summoning zaprowadzi cie w świat tajemnic i nieodkrytych sekretów. Wyobraź sobie, że po stracie dwójki bliskich przyjaciół i oskarżeniu cie o morderstwo, którego nie popełniłeś, bierzesz sprawy w swoje ręce. W tej grze z gatunku ukryte obiekty będziesz przemierzał ponad 40 różnych scen, szukał wskazówek i rozwiązywał łamigłówki, podczas gdy jesteś krok do przodu przed wścibskim śledczym, który jest tuż za tobą. Dobry duszek staje się twoim paranormalnym przewodnikiem i jedynym sprzymierzeńcem... Read more

Jak już wiemy, jest to pierwsza część planowanej trylogii, co znaczy, ze pojawią się jeszcze dwie nowe gry. Jeśli chodzi o szatę graficzną, jest przejrzysta i jasna. Wykonanie trochę zbyt kolorowe, jak w TV, gdzie kolor podkręcony jest za wysoko. Muzyka zmienia się w zależności od bieżącej scenerii i doskonale się do niej dopasowuje. Nie ma tu podkładu głosowego, a dialogi można pominąć. Są dwa poziomy gry – łatwy i standardowy i można także wybrać by grać jako mężczyzna lub tez kobieta. Jednak nie ma tu żadnej różnicy, więc ciężko nam zrozumieć po co taka opcja się tu znalazła. Tryb szerokiego ekranu. Po ukończeniu drugiej sceny HO, dostajesz spis i nie interaktywna mapę.

Niektóre z przedmiotów są bardzo małe, jednak jako, że grafika jest bardzo przejrzysta mozliwe jest znalezienie każdego przedmiotu. W każdej scenie znajduje się 10 przedmiotów bonusowych do zebrania i odblokowania ‘dodatków’ i to daje ci możliwość ponownego zagrania w niezablokowane HO lub tez mini-gry.

Znaleźliśmy także zabawna scenę HO – zanim skończyłeś, policja zapukała do drzwi: „Policja, lepiej bym stamtąd wyszedł ’ ale ale nie mógłbym odejść nie znalazłszy wszystkiego na liście!” Te miłe, małe rzeczy rozładowują atmosferę i mogą poprawić nastrój!

Podczas gry łatwo dostrzec staranność i uwagę, którą poświęcono każdemu szczegółowi, który się rozwija i chociaż opowieść nie powala na kolana, posiada wszystkie cechy czegoś naprawdę dynamicznego. Świetnie zrobiona gra, która warta jest twojej uwagi!