Tryb wieloosobowyPC GryGry na MacDarmowe GryGry OnlineUkrytymi Przedmiotami
The Tribloos gra
4.3
10

The Tribloos

Trey the Tribloo bardzo potrzebuje twojej pomocy! Wszystko co musisz zrobić to wyruszyć w podróż do tajemniczych miejsc i ocalić wioskę przed dewastującą burzą w zdumiewającej grze przygodowej pt. The Tribloos! Podróż przez ziemie Tribloo z pewnością będzie bardzo ekscytująca i niebezpieczna. Jednak zaraz po odzyskaniu wszystkich wiosek różnych plemion staniesz się prawdziwym bohaterem. Nie zapominaj, że wszystko zależy od ciebie! Pobierz grę już teraz całkowicie za darmo i baw się dobrze. Powodzenia!

THE TRIBLOOS ZRZUTY EKRANU

WYPRÓBUJ WSPANIAŁE WCZEŚNIEJSZE I DALSZE CZĘŚCI GRY THE TRIBLOOS

THE TRIBLOOS RECENZJA DOUBLEGAMES

   
   

Jeśli znudziliście się grami typu HO, jeśli szukacie czegoś nowego i innego, warto przyjrzeć się  nowej grze na czas pt. The Tribloos od Bumpkinbrothers. Gra jest niezwykle obiecująca i ma duże szanse stać się prawdziwym hitem! To dobra gra z gatunku strategia/budowlane, co więcej jest zabawna, wciągająca i całkiem słodka!.. Read more

Wysyłasz Tribloos by gromadzić drewno i budować domy a także ratować innych tribloos by mogli ci pomóc. Z czasem czekają na ciebie również inne zadania. Jeśli w którymś momencie gra stanie się trudna i wyzywająca – dysponujesz zegarem by śledzić swój postęp. Tu nie liczy się jak szybko potrafisz klikać myszką – liczy się kolejność w jakiej wydajesz polecenia triboos i ilu z nich wysyłasz. Każda rzecz, z którą musisz sobie poradzić może być wykonana przez maxymalną ilość robotników: 3 do oczyszczania drewna, 2 do uwalniania uwięzionych triboos, 10 do budowy domów, więcej do budowy tartaku. Jeśli zaczynasz z 5 triboos, mażesz mieć max 5 zadań powoli wykonywanych przez każdego z nich, jedno zadanie zrobione szybko przez wszystkich lub cos pomiędzy tym. Zawsze istnieje możliwość zyskania więcej triboos podczas jednego poziomu. Gra jest bardzo dynamiczna, mnóstwo zgiełku i ruchu co powoduje, że od razu wiemy co trzeba dalej robić. Gra, niby prosta, jednak czasem jest bardzo trudno zdobyć złoto, co wymaga sporo myślenia i taktyki.

Szata graficzna jest prosta, jednak nikt nie powiedział, że za każdym razem musi być świetna. Stworzona w stylu kreskówki, gra z pewnością spodoba się dzieciom, ale nam również bardzo się spodobała.

Dysponując 75 zabawnymi poziomami The Tribloos jest świetnym zabójcą czasu, więc jeśli nie wiecie co robić, spróbujcie The Tribloos! Wszystkim graczom życzymy udanej zabawy! Producentowi – Bumpkinbrothers, życzymy, by powstało więcej takich gier!