Tryb wieloosobowyPC GryGry na MacDarmowe GryGry OnlineUkrytymi Przedmiotami
The Three Musketeers: Queen Anne's Diamonds gra
5
15

The Three Musketeers: Queen Anne's Diamonds

Spotkaj się ze swoimi ulubionymi postaciami - Muszkieterami: Atosem, Portosem i Aramisem w nowej, ineteresującej grze The Three Musketeers: Queen Anne's Diamonds! Zostań czwartym muszkieterm d'Artagnanem i ochroń Królową! Podróżuj do Paryża i zapobiegnij złym czynom Kardynała Richelieu! Będziesz zbierać łupy, pojedynkować się z wrogami i strzelać z karabinów skałkowych! Grę The Three Musketeers: Queen Anne's Diamonds możesz pobrać bezpłatnie. Już dziś możesz poznać ciekawą fabułę i przeżyć nowe przygody!

THE THREE MUSKETEERS: QUEEN ANNE'S DIAMONDS ZRZUTY EKRANU

WYPRÓBUJ WSPANIAŁE WCZEŚNIEJSZE I DALSZE CZĘŚCI GRY THE THREE MUSKETEERS: QUEEN ANNE'S DIAMONDS

THE THREE MUSKETEERS: QUEEN ANNE'S DIAMONDS RECENZJA DOUBLEGAMES

   
   

The Three Musketeers: Queen Anne’s Diamonds to nowa gra akcji typu arcade od firmy Dingo Games, w której podróżujesz od budynku do budynku, otwierasz beczki, skrzynie i poznajesz nowych ludzi. Czasami musisz walczyć, a czasami musisz czegoś poszukać... Read more

Po rozpoczęciu gry pierwsza rzecz, która Cię zadziwi to bardzo prosta grafika nie wywierająca zbyt dobrego wrażenia przez pierwsze minuty gry. W dzisiejszych czasach, gdy jedynie 3D lub doszlifowana grafika mogą Cię mile zaskoczyć, grafika The Three Musketeers: Queen Anne’s Diamonds prezentuje się raczej niepoważnie i beznadziejnie. Czy deweloperzy naprawdę myśleli, że tytuł z dziwnymi ilustracjami przyciagnie uwagę milionów graczy? Wprost przeciwnie! Sceny przedstawione w starym stylu mogą odepchnąć potencjalnych fanów. Nie pozostaje nam nic innego, jak zgodzić się ze stwierdzeniem, że ładna szata graficzna pomaga przy wywieraniu dobrego wrażenia, szczególnie jeśli mówimy o grach casual.

Ale jeśli chodzi o The Three Musketeers: Queen Anne’s Diamonds - jest to jeden z tych przypadków, który potwierdza powiedzenie “pozory mylą”. Jeśli zaczniesz przygodę, historia wciągnie Cię i będziesz chciał wiedzieć co stanie się na kolejnym poziomie. Po kilku minutach, gra porwie Cię całkowicie. Szczerze mówiąc, dla nieulegających sentymentom miłośników gier przygodowych, wstęp nie będzie zbyt ambitny, gdyż rozgrywka jest jasna, są szczegółowe instrukcje i nie ma ma możliwości zmiany opowieści. Jednakże, to świeży sposób na relaks - podczas rozgrywki nie utkniesz w martwym punkcie, nie będziesz się frustrował zbyt szymbkim tempem gry lub zbyt małą ilością wskazówek. Ponadto, spodoba Ci się dźwięk płynącej rzeki oraz zmiany w muzyce pojawiające się wraz ze zmianami lokacji. Usłyszysz zabawne komentarze bohaterów - a wiedz, że wszyscy z nich są prawdziwi. Być może słowa te Cię zaskoczą, ale my i tak polecamy grę każdemu, kto ma ochotę popróżnować dobrze się przy tym bawiąc.