Tryb wieloosobowyPC GryGry na MacDarmowe GryGry OnlineUkrytymi Przedmiotami
Circus Empire gra
3.6341463414634
41

Circus Empire

Pamiętacie te ekscytujące i magiczne spektakle cyrku z dzieciństwa? Światła, dźwięki i aktów przyczyniły się do wykonania jednej amazing pamięci. Teraz możesz postawić się w roli menedżera cyrku. Przygotuj się do zarządzania finansami w cyrku jako mądry jak to możliwe i dbać o każdego wykonawcę. Ujawnij swoje talenty i uczyć się nowych sztuczek. Dokonaj co żywe i niezapomniane show. Przezwyciężyć wszystkie trudności i stworzyć swój własny cyrk sen!

CIRCUS EMPIRE ZRZUTY EKRANU

CIRCUS EMPIRE RECENZJA DOUBLEGAMES

   
   

Jeśli chcesz powrócić do czasów swojego dzieciństwa lub po prostu przejadły Ci się Simsy, wypróbuj nową grę “Circus Empire” stworzoną przez Enlight interactive Inc!.. Read more

Jednak, choć wielu z nas myślało, że będzie to gra rewolucyjna, z przykrością musimy przyznać, ze nic z tego! Gra, poza bardzo realistyczną animacją i świetną grafiką, jest całkiem zwyczajna. Chociaż “Circus Empire” nie wnosi nic nowego do gatunku symulacji, jednak jest to wciąż dobry symulator ekonomiczny z zabawnym elementem wystawiania cyrkowego przedstawienia, razem z klaunami. Wartym uwagi elementem gry jest otoczenie: miejsca, w których odbywają sie występy cyrkowe, są pełne życia z poruszającymi się samochodami i trójwymiarowymi budynkami. Dobrze dobrana, popularna melodia cyrkowa czyni cyrkową atmosferę jeszcze bardziej realistyczną.

Rozpoczynając grę możesz wybrać tryb “campaign” lub “sandbox”. Tryb “campaign” zaczyna się od sesji treningowej, prowadzonej przez sympatycznego psiaka. Wkrótce jednak uderzy Cię jeszcze jedna wada gry: dostęp do nowych rzeczy uzyskujesz niezwykle powoli. Bez względu na to, czy masz wystarczająco dużo pieniędzy, nowe obiekty nie będą dostępne dopóki nie osiągniesz odpowiedniego etapu w grze. Czyni to grę frustrującą i nieco męczącą. Choć zasady gry są proste, będziesz miał wiele rzeczy do zorganizowania, planując swój występ. Ogólnie gra dostarcza przyjemnych wrażeń.

Wymagania Systemowe

OS: Windows 2000/XP/VISTA

CPU: 600MHz or faster Processor

RAM: 128 MB