Tryb wieloosobowyPC GryGry na MacDarmowe GryUkrytymi Przedmiotami
The Three Musketeers: D'Artagnan and the 12 Jewels gra
3.2142857142857
14

The Three Musketeers: D'Artagnan and the 12 Jewels

Honor królowej Francji jest w rękach dzielnego Gascona o imieniu D'Artagnan. Pomóż mu dołączyć do Trzech Muszkieterów i ocalić honor kraju w tej ujmującej grze pt. The Three Musketeers: D'Artagnan and the 12 Jewels. Jeśli nie zdołasz odnaleźć diamentów królowej zostanie ona skompromitowana i zdradzi francuzów. Przygoda wygląda na obfitująca w zdarzenia, jednak tacy bohaterowie jak Atos, Portos, Aramis i D'Artagnan ominą wszelkie przeszkody i zniweczą podłe plany kardynała Richelieu. Pobierz The Three Musketeers: D'Artagnan and the 12 Jewels całkowicie za darmo i zostań bohaterem Francji!

THE THREE MUSKETEERS: D'ARTAGNAN AND THE 12 JEWELS ZRZUTY EKRANU

THE THREE MUSKETEERS: D'ARTAGNAN AND THE 12 JEWELS RECENZJA DOUBLEGAMES

   
   

The Three Musketeers: D’Artagnan and the 12 Jewels od Anuman Interactive jest przypadkiem gry, na temat której nie mamy niemalże nic pozytywnego do powiedzenia. Opowieść zaczyna się gdy D’Artagnan opuszcza dom rodzinny w Gaskonii i wyrusza do Paryża by stać się muszkieterem. Tu zaczyna się cała gmatwanina. Gra jest dziwna a cała zabawa polega na czekaniu do samego końca by się jednak przekonać, że jest inaczej. Odrzuciły nas już same sceny wprowadzające. Za każdym razem, gdy próbowaliśmy kliknąć myszką na cokolwiek, cały ekran zaczął się ruszać i potrzebowaliśmy trochę czasu by zrozumieć co robić... Read more

Grafika jest przejrzysta, jednak gra wymaga podkręcenia jasności na monitorze. Każdy, kto przepada za ciekawą szatą graficzną będzie zawiedziony. Format jest całkiem prosty. Bardzo widoczny jest brak profesjonalnego dizajnu. Nie znajdziecie tu również żadnego podkładu dźwiękowego. Muzyka jakaś jest, jednak bardzo często powtarza się i staje się niezwykle denerwująca, zwykłe parę dmuchnięć w trąbkę. Nie ma podkładów głosowych co daje dużo czytania i mało akcji.

W dzisiejszych czasach możemy napotkać masę gier z gatunku HO, więc jeśli chcecie w którąś zagrać, radzimy znaleźć coś lepszego. W grze nie ma nic, co byłoby warte uwagi. Jest dziwna, nużąca, marnie zrobiona i w najmniejszym stopniu zabawna. The Three Musketeers: D’Artagnan and the 12 Jewels może sprawić radość, jeśli macie wielką cierpliwość i nie cierpicie na chorobę lokomocyjną. Jednak wybór zależy od was.