Tryb wieloosobowyPC GryGry na MacDarmowe GryGry OnlineUkrytymi Przedmiotami
The Tarot's Misfortune gra
4.4
15

The Tarot's Misfortune

Zagraj w nową darmową grę Tarot to nieszczęście i podjęcia roli Rosalee, tarot czytelnika, który został wprowadzony do snu i wrzucił do więzienia przez tajemniczego drifter w mieście. Jesteś celem jest poszukiwanie przez miasto, aby odzyskać skradziony talii kart tarota i odkryć wskazówki, które pomogą Ci uratować mieszkańców Luzio. Use your puzzle umiejętności rozwiązywania znaleźć niewielkie różnice w karty tarota i odkrywać tajemnice w mieście. Możesz pobrać grę Tarot's Misfortune całkowicie bezpłatne i cieszyć się tym wyzwaniem i zabawne gry ukryty obiekt!

THE TAROT'S MISFORTUNE ZRZUTY EKRANU

THE TAROT'S MISFORTUNE RECENZJA DOUBLEGAMES

   
   

Biedna cyganka Rosalee budzi się uwięziona w wiejskim więzieniu.  Ukradziono jej talię kart tarota, żeby nie mogła ona używać swojej magicznej mocy.  Co powinna zrobić? Jak przebrnąć przez te przytłaczające trudności? To początek gry The Tarot’s Misfortunes od Triple Hippo Studios.                                                                              Pierwsza rzecz, na którą zwrócimy uwagę podczas gry w The Tarot’s Misfortune to sceny, które są wyraźne i ładne. Dokładnie imitują cygańską wioskę za pomocą kolorów, które doskonale tworzą ton gry. Ponadto, upiorna muzyka i efekty dźwiękowe wiele dodają do strasznej atmosfery gry. Podczas zwiedzania lokacji, można zauważyć wiele klejnotów, szczególnie na drugich planach.                                        .. Read more

The Tarot’s Misfortune to gra przygodowa typu point-and-click, zawierająca zarówno dużo ukrytych obiektów, jak i wymagająca wędrówki od bohatera. Rozgrywka gry jest raczej wciągająca, chociaż większość zagadek jest prosta. Pomimo tego, fabuła i łamigówki są zawsze związane z głównym tematem, co odróżnia grę od innych gier tego typu. Musisz zmagać się z układankami, muzycznymi zagadkami i wieloma innymi różnymimini grami. Jeśli gra ma jakieś wady, t onajbardziej zauważalną jest krótka rozgrywka gry. Nawet z dwunastoma epizodami, niektórzy gracze mogą rozegrać grę w dwie lub trzy godziny.                                                                          Pomimo tego, że gra jest przeznaczona dla młodych osób oraz dla graczy początkujących, jest to wspaniała, wszechstronna, uzależniająca gra, która zadowoli każdego. Jeśli nie jesteś doświadczonym graczem lub masz po prostu dosyć wymagających zadań, The Tarot’s Misfortune to dobry wybór.