Tryb wieloosobowyPC GryGry na MacDarmowe GryGry OnlineUkrytymi Przedmiotami
The Legend of Crystal Valley gra
2.5789473684211
19

The Legend of Crystal Valley

Eve powraca do swojego domu rodzinnego i odkrywa, że jej ojciec zaginął! Pomóż jej go odnaleźć i rozwiązać skomplikowane łamigłówki, aby poznać tajniki gry The Legend of Crystal Valley. Ta rozbudowana gra przygodowa zabierze Cię do Crystal Valley i zapozna z jej mieszkańcami, podczas gdy będziesz próbował rozwikłać magiczną tajemnicę. Czy uda Ci się odnaleźć ojca Eve w tajemniczej Crystal Valley?



ZRZUTY EKRANU

VIDEO

THE LEGEND OF CRYSTAL VALLEY RECENZJA DOUBLEGAMES

   
   

Firma Sandlot Games przedstawia “The Legend of Crystal Valley”, grę przygodową pełną ukrytych przedmiotów. Wcielasz się w postać Eve, córki archeologa, której ojciec nagle zaginął. Twoje zadanie to poszukać wskazówek w domu rodzinnym Eve, kontakt z oryginalnymi postaciami, rozwiązanie różnych łamigłówek oraz odkrycie magicznej i tajemniczej krainy Crystal Valley!.. Read more

Grafika jest raczej uboga, jak na grę tego gatunku, animacji postaci nie można nazwać dobrą, ale miejsca, które odwiedzamy są dosyć barwne. Jeśli chodzi o dźwięk, twórcy użyli niezwykłego rozwiązania i zamiast jakichkolwiek dialogów widzimy jedynie napisy. Z jednej strony to dobrze, ponieważ większość misji składa się z długich i nudnych konwersacji… jednak z drugiej strony, miło byłoby usłyszeć głosy mieszkańców Crystal Valley!

Gra jest płynna i przystępna. Kontrolujesz Eve przy użyciu myszki, możesz także przemieszczać się pomiędzy scenami. Poza tym w pierwszym miejscu pomoże Ci sesja treningowa. Także większość łamigłówek nie jest zbyt trudna, więc gra nie jest frustrująca.

Ogólnie rzecz biorąc, podobało nam się 8 części gry, piękne, magiczne miejsca, oraz wymagające sprytu łamigłówki. Nasza jedyna uwaga do twórców gry: główna bohaterka mogłaby być bardziej realistyczna, gdyż jej ruchy wydają się czasami zabawne, a nawet dziwaczne.