Tryb wieloosobowyPC GryGry na MacDarmowe GryGry OnlineUkrytymi Przedmiotami
The History Channel Lost Worlds gra
4.6666666666667
3

The History Channel Lost Worlds

The History Channel Lost Worlds to edukacyjna gra logiczna, w której będziesz mógł zwiedzić Mezoamerykę i podziwiać kulturę Majów, zobaczyć Rzym w latach jego świetności i oczywiście starożytny Egipt, z jego słynnymi piramidami, hieroglifami i innymi tajemniczymi obiektami. Poza wciągającą grą, "The History Channel Lost Worlds" dostarcza także wielu ciekawych informacji o miejscach, które odwiedzisz! Mamy nadzieję, że spodoba Ci się ta pełna wyzwań, edukacyjna podróż!

THE HISTORY CHANNEL LOST WORLDS ZRZUTY EKRANU

THE HISTORY CHANNEL LOST WORLDS RECENZJA DOUBLEGAMES

   
   

“The History Channel: Lost Worlds” to gra edukacyjna stworzona przez firmę Canopy Games. Gra nie ma fabuły jako takiej. Zamiast tego posiada trzy rozdziały poświęcone trzem różnym miejscom: Ameryce Łacińskiej, Włochom i Egiptowi. Możesz więc odkryć ciekawe fakty równocześnie dając się wciągnąć w grę... Read more

Zawiera ona cztery rodzaje łamigłówek: poszukiwanie ukrytych przedmiotów, szukanie różnic, puzzle i trivia (gdzie gracz musi wybrać odpowiedź od 1 do 4 na zadane pytania, dotyczące części świata, w której akurat się znajduje). Takie urozmaicenie czyni grę niezwykle interesującą, ponieważ nigdy nie wiesz, jaki rodzaj łamigłówki przyjdzie Ci rozwiązać.

Wykonanie gry “The History Channel: Lost Worlds” jest w miarę dobre. Gra posiada piękną grafikę i przyjemną muzykę, które tworzą szczególną atmosferę na poszczególnych etapach gry. Przejście gry zajmie doświadczonym graczom około dziesięciu godzin, więc długość jest także satysfakcjonująca. Jedyne rozczarowanie wynika z faktu, że gra nie wyróżnia się niczym spośród innych gier tego gatunku. Łamigłówki same w sobie byłyby nudne i monotonne, ale nie odczujesz tego, dzięki temu, że zostały wymieszane. Nie przegap tej pełnej wyzwań gry!