Tryb wieloosobowyPC GryGry na MacDarmowe GryGry OnlineUkrytymi Przedmiotami
The Dream Voyagers gra
3.4507042253521
142

The Dream Voyagers

Każdej nocy mieszkańcy miasteczka Slumberton widzą okropne koszmary, w których odzwierciedlone są ich najgorsze obawy i uczucia. To Ty jesteś odbarzony mocami, które pozwalają Ci wejść w sny innych i załagodzić ich koszmary. Czy możesz przywrócić spokojny sen w miasteczku Slumberton w nadchodzącej grze typu ukryte obiekty The Dream Voyager od firmy GameHouse? Aby zatrzymać wszystkie koszmary, musisz wcielić się w rolę "podróżnika po snach" i zaglądać w sny innych osób w tajemniczej przygodzie z ukrytymi przedmiotami. Jesteś wysłannikiem, wchodzisz w straszne sny mieszkańców miasta i znajdujesz powód koszmarów. W nadchodzącej, przerażającej grze przygodowej będziesz podróżował po snach różnych ludzi, żeby wyeliminować ich fobie poprzez oczyszczanie scen z ukrytymi obiektami. Gra The Dream Voyager ma licznik czasu, ale dostarcza potencjalnym graczom unikalny trzy-poziomowy system oferujący różne sposoby na wykrycie dobrze ukrytych obiektów.


THE DREAM VOYAGERS ZRZUTY EKRANU

THE DREAM VOYAGERS RECENZJA DOUBLEGAMES

   
   

Co śniło Ci się ostatniej nocy? Był to słodki sen czy może straszny koszmar? Czy ma to dla Ciebie jakieś szczególne znaczenie? Jeżeli Twoje sny są przyjemne, to tak jak większość ludzi na pewno nie przywiązujesz do nich większej uwagi. Co jednak, jeżeli chodzi o koszmary? Jeżeli doświadczysz bardzo diwnego snu lub koszmaru na pewno poczujesz się nieswojo. GameHouse dokonało dobrego wyboru poprzez wyselekcjonowanie świata snów jako planu dla ich nowej gry z ukrytymi przedmiotami pt. The Dream Voyagers... Read more

Znajdująca się tutaj bardzo bujna fabuła została idealnie przedstawiona poprzez malownicze i niesamowicie ambitne scenerie, mistrzowską grafikę oraz muzykę. Niestety wszystkie przedmioty są tutaj zdecydowanie zbyt trudne do rozpoznania i odnalezienia. Najprawdoppodobniej jednak wszyscy gracze posiadający iście sokoli wzrok oraz lubiący prostolinijne gry z ukrytymi przedmiotami byliby w stanie odnieść radość z grania w tą produkcję.

Największą szkodę stanowi tutaj jednak długość oferowanej rozgrywki. Sama gra The Dream Voyagers zapewni Ci jedynie około czterech godzin bezustannej zabawy, jednak tryb Deja vu (który pozwala na ponowne zagranie w ukończone już poziomy), dodaje do całej gry tylko godzinę lub dwie. Prezentowany tutaj kreskówkowy styl jest naprawdę czarujący i bardzo kolorowy, co sprawia, że podróżowanie do znajujących się tu różnorodnych lokacji staje się prawdziwą przyjemnością, Niestety nie jest to fakt, który przesądziłby, żeby można było uznać tą grę za dobrą. Gdyby nie owe malownicze scenerie, produkcja ta nie była by warta świeczki. Sama rozgrywka jest tak nudna, że jest w stanie wprowadzić Cię w śpiączkę. Przykro jest nam stwierdzić, że te całe miesiące czekania na wydanie The Dream Voyagers poszły na marne. Zaczynamy się martwić, że nie dane nam będzie zagrać w nic interesującego podczas tej przerwy zimowej. Jakie z nas biedne żuczki!